Hotel Astoria Bled ***

Hotel Astoria Bled ***

Prešernova 44, Bled
Slovinsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,4 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
16 km

O ubytovaní

Hotel Astoria Bled *** sa nachádza v mestečku Bled stojaceho iba 400 m od nádherného Bledského jazera, ktoré patrí k najkúzelnejším miestam celého Slovinska. Ide o najteplejšie jazero v Alpách, a tak si tu užijete jedinečné kúpanie pod majestátnymi vrcholmi hôr. Uprostred Bledského jazera leží jediný slovinský ostrov s barokovým kostolom Nanebovzatia Panny Márie. Iba 1 km od hotela sa na skale nad jazerom vypína hrad Bled (8 km), ktorý patrí k najnavštevovanejším miestam v Slovinsku. Nezabudnuteľným zážitkom je prechod rozprávkovej tiesňavy Vintgar (4 km) končiacej pri najväčšom slovinskom vodopáde Šum. Z 1 600 m dlhej nenáročné trasy cez mosty postavené v skale sa vám naskytnú prekrásne panoramatické výhľady. Blízke mestečko Radovljica (6 km) vás uchváti svojím historickým centrom plným galérií, múzeí a skvelých reštaurácií. Vydať sa môžete aj na najznámejšie slovinské pútnické miesto Brezje (13 km) s úchvatnou bazilikou Panny Márie Pomocnej. Neďaleké pohorie Karavanke ponúka veľa možností na výlety pešo aj na bicykli.

Kde budete spať?

Čaká na vás ubytovanie v dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, WiFi pripojením, LCD televízorom a telefónom. Súčasťou je tiež vlastná kúpeľňa s fénom. Za príplatok sú k dispozícii aj izby s balkónom.

Na čom si pochutnáte?

K hotelu patrí príjemná reštaurácia s krytou terasou s nádherným výhľadom na Bledský hrad. Každé ráno pobytu si tu vychutnáte bohaté raňajky vo forme bufetu. Počas dňa je možné objednávať si pokrmy à la carte. Personál reštaurácie vám ochotne odporučí vynikajúce vína od slovinských vinárov. Ľahké občerstvenie, výbornú kávu či iný obľúbený nápoj si môžete dopriať v lounge baru. Počas leta prebiehajú na terase večery so živou hudbou.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je wellness centrum s nádherným výhľadom. Nájdete tu vonkajšiu aj vnútornú vírivku, zážitkové sprchy či Kneippovu terapiu. Nechýba ani saunový svet s tureckou, fínskou, infračervenou a bylinkovou saunou. Dopriať si tu môžete aj niektorú z masáží či kozmetických procedúr.

Overené Travelkingom

“”

Nikol Chrástová - Marketingový tím
Osobne overené v: Apríli 2023