Recenzie a hodnotenie: Corso Boutique Hotel ****

5/5
(Celkom 2 hodnotení)Vynikajúce
Gyula, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Sándor K. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 15. 11. 2023
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
V dňoch 05.-10.11.2023 sme s manželkou absolvovali fantastický 6-dňový/5-nočný pobyt s polpenziou v Gyule v hoteli Corso Boutique. Všetko bolo poskytnuté a prijaté tak, ako bolo uvedené vo voucheri. Poloha hotela je skvelá. Všetko je v pešej vzdialenosti alebo krátkou prechádzkou. Personál je veľmi milý. Recepčné sú usmievavé, ochotné a o všetko sa hneď postarajú. Upratovačky sú profesionálne, zdvorilé. Stačí skúsenosť, že všetko sa leskne. Zariadenie je moderné, elegantné, veľmi útulné. Naša izba bola prepychová. Žiadne zbytočné doplnky, nič prehnané, ale mala všetko, čo v dnešnej dobe potrebujete a očakávate v potrebnej veľkosti. V porovnaní s tým, čo sme zažili inde, je v izbe vynikajúca rozmanitosť praktických možností osvetlenia. Kúpeľňa je tiež bezchybne čistá, s útulným sprchovým sklom, WC dezinfikované a utesnené "sterilným" pásom papiera. Široký výber uterákov rôznych veľkostí, osušiek, županov. Sľúbené WiFi a káblová televízia fungovali perfektne bez prerušenia. Dobre slúžil aj minibar. Jedáleň bola dobre vybavená. Kvalita jedál bola luxusná. Ponuka jedál a nápojov na raňajky je pestrá a bohatá, vysoko nad priemerom kontinentálnej aj anglickej linky. Čerstvé, chrumkavé pečivo je fenomenálne, pripomína nám detstvo. Ponuka večere bola tiež pôsobivá, ale ešte viac kvalita. Jeden chod alebo jedlo bolo deň čo deň chutnejšie ako druhý. Ale aj medzi nimi vynikala "Rezaná polievka" a "Sumec s kôprom a tvarohom". Všetka česť šéfkuchárovi. A personálu bufetu/reštaurácie za ich zdvorilú a rýchlu obsluhu. Wellness zóna je vynikajúca a krásna. Sauny sme nevyužili, ale veľmi sa nám páčila vírivka, aromaterapeutická miestnosť a soľná miestnosť. Skrátka, v hoteli sme sa mali výborne - päť hviezdičiek - už teraz plánujeme budúcoročný výlet. Mimochodom, Gyula je veľmi pekné, útulné a tiché mesto. Ľudia sú milí. Ak budeme mať čas, hrad, zámok, Erkelov dom, Bols Café atď. sú miesta, ktoré musíme vidieť. A samozrejme obchod s mäsom Gyula Combine neďaleko stanice. Potom sú tu samozrejme kúpele. Využili sme procedúry dotované sociálnym systémom a kúpali sme sa v termálnych bazénoch. Ochota a ústretovosť personálu - lekárske vyšetrenie, pokladňa, výpravca, fyzioterapeutické procedúry, plavčíci - je príkladná. veľmi pekne ďakujeme za skvelé zážitky a krásne spomienky. Ešte sa sem vrátime. Sándor Kolozsi (65)
5/5  
(Éva N. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 24. 9. 2023
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Super!

Práve v predaji pre Corso Boutique Hotel ****

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet