Recenzie a hodnotenie: Atlantida Boutique Hotel ***** (Rogaška Slatina)

5/5
(Celkom 3 hodnotení)Vynikajúce
Rogaška Slatina, Slovinsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Milan O. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 27. 6. 2023
Lokalita nádherná, prostředí hotelu velmi inspirativní, což opdpovídalo popisu. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Poskytované sližby jsou v hotelu na vysoké úrovni, byť v tomto lze určité drobnosti zlepšovat (například absence cizojazyčné mutace jídelního lístku- němčina či angličtina nebo při nabídce pečené drůbeže absence misky na umytí prstů na stole), nicméně jde jen o zanedbatelné drobnosti, které budou nepochybně do budoucna odstraněny. Strava velmi pestrá a bohatá i nad rámec nadstandartu. Wellness příjemné bez komplikací.Personál hotelu nadstandartně vstřícný se snahou vždy vyhovět i nestandartním požadavkům. Pobyt bych nejen vřele doporučil, ale rád bych jej i zopakoval.
5/5  
(František O. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 25. 6. 2023
Vše OK
5/5  
(Miklós P. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 26. 3. 2023
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Všetko bolo v poriadku.

Overené Travelkingom

“Rogaška Slatina nás očarila božským pokojom a malebným okolím a určite by som sa sem s rodinou rád vrátil. Keď ráno vyjdete na balkón, rozhliadnete sa do okolitej prírody a nadýchnete sa čerstvého vzduchu, hneď sa cítite oddýchnutí. V hoteli Atlantída som si najviac užil Sauna Oasis s úžasnými saunami a parným kúpeľom. Moderný, minimalistický štýl budovy prekvapivo skvele zapadá do miestneho prostredia. Ostatné hotely v Rogaške Slatine sa držia historického štýlu, tento je ale úplne nový a všetky jeho moderné zariadenia, interiéry, skvelé možnosti parkovania aj ďalšie služby sú naozaj minimálne na 5* úrovni. Priateľský personál je skvele vyškolený a s čímkoľvek vám ochotne pomôže. Jedlá sú pestré a chutné. K hotelu skrátka nenachádzam žiadnu výhradu. Pobyt tu by som odporučil hlavne párom, hotel je síce pripravený aj na deti, jeho služby si ale dokonale užijete hlavne vo dvojici.”

Tamas Tutkovics - Obchodný tím
Osobne overené v: Júli 2023

Práve v predaji pre Atlantida Boutique Hotel *****

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet