Prezident Luxury Spa & Wellness Hotel **** je jeden z najluxusnejších hotelov v Karlových Varoch. Užite si pobyt plný prvotriednej gastronómie, moderného dizajnu, rodinnej atmosféry a odpočinku. Tešte sa na neobmedzený vstup do fitness a wellness s bazénom a saunami, na 3 relaxačné procedúry a chutnú polpenziu.

O ubytovaní

Prezident Luxury Spa & Wellness Hotel **** je jeden z najluxusnejších hotelov v Karlových Varoch. Doprajte si jedinečnú kombináciu prepychu, moderného dizajnu, priateľskej atmosféry a skvelého prostredia na relaxáciu. Hotel leží hneď pri Kostole sv. Márie Magdalény (90 m), zároveň však blízko prameňa Vŕídlo i s Vřídelnou kolonádou (300 m), Tržnej kolonády (450 m), Mlýnskej kolonády (450 m), Zámockej kolonády (550 m) či Kostolu sv. Petra a Pavla (1,2 km) a ďalších.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej izbe Standard, ktorá je vybavená posteľou so zdravotným matracom, LCD televízorom, WiFi pripojením, trezorom, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, županom a papučami, a tiež vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom aj fénom. Väčšina izieb má malý francúzsky balkón.

Na čom si pochutnáte?

V plne klimatizovanej reštaurácii si každý deň pochutnáte na prvotriednej gastronómii. Kuchári tu pripravujú zdravé české i medzinárodné jedlá z čerstvých sezónnych surovín. Každý deň sa podávajú bohaté raňajky a večere formou bufetu. Cez deň si môžete dopriať kávu a dezert z vlastnej hotelovej cukrárne. Na dobré víno z južnej Moravy či pohárik niečoho ostrejšieho sa vydajte do štýlového Lounge baru. V lete zavítajte na nádhernú terasu, kde si vychutnáte nielen slnečné lúče, vôňu bylín, ale tiež krásny výhľad a leňošenie na lehátku či hojdačke.

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Pýchou hotela je Wellness Resort s bazénom, ktorý zdobí unikátna ónyxová stena. Uchváti vás tiež Saunaland a jeho moderný dizajn a prepracované detaily sáun aj parnej kabíny. Na odpočinok využite vírivku, fínsku saunu, biosaunu, aroma paru a tepidárium s himalájskou soľou. Na ochladenie poslúži bazénik, zážitkové sprchy a ľadová fontána. Milovníci pohybu môžu využiť fitness centrum. Na výber je tiež celý rad liečebných aj relaxačných procedúr či kozmetických kúr.

Prezident Luxury Spa & Wellness Hotel ****

Moravská 181/3, Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 319 111

reservation@hotelprezident.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 270 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
0,2 km