Resort so štýlovými izbami a ekofarmou

Hotel Resort Stein *** leží v obci Skalka len 3 km od Františkových Lázní. Krásne si tu oddýchnete vďaka spojeniu s okolitou prírodou, zároveň sa môžete tešiť aj na wellness. Izby disponujú vlastným sociálnym zariadením, SAT TV, trezorom a chladničkou. Vybavené sú v rôznych štýloch od rančového po luxusný.

V reštaurácii sa podávajú tradičné české i medzinárodné pokrmy, v lete si môžete posedieť na terase a tešiť sa na grilovanie.

Hotel má tiež vlastnú ekofarmu a minizoo, kde si môžete tiež dohodnúť jazdenie na koňoch ako v anglickom, tak aj vo westernovom štýle. Pre detské jazdy sú k dispozícii poníky.

Hýčkanie v hotelovom wellness

Hotelové wellness je tu pre vaše chvíle oddychu a regenerácie. Navštívte fínsku saunu alebo vírivku s teplou vodou. Ak máte chuť na niečo netradičné, odporúčame danárium, kombináciu sauny a parného kúpeľa. Na koho je sauna príliš horúca, môže vyskúšať rímsky aroma kúpeľ s teplotou 35 ° - 60 °C, rozhodujúca je tu takmer 100% vlhkosť vzduchu.

Tipy na výlet

Skiareál Mariánky

Skiareál Marianka ponúka návštevníkom 1600 metrov upravovaných zjazdových tratí, kabínkovú lanovku aj detský park. Funguje tu požičovňa lyží, lyžiarska škola pre deti a tešiť sa môžete aj na skibar s občerstvením a pravidelné večerné lyžovanie.

Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum, to je svet vody a relaxu. Dnes je tento komplex považovaný za novodobú dominantu mesta. Nájdete tu tri vnútorné a tri vonkajšie bazény s minimálnou teplotou 28 °C, a s mnohými vodnými atrakciami, ako sú vírivky, vodné jaskyne, stenová masáž, tobogán aj šmýkačky. K areálu patrí aj reštaurácia, saunový svet a detské ihrisko. Zábavu v Aquafore si tak užije celá rodina bez ohľadu na rozmary počasia.

Múzeum Becherovky

Becherovku, najprv ako kvapky na upokojenie žalúdka, začal v roku 1807 vyrábať vo svojej lekárni Josef Becher. Tento bylinný likér si tak viac ako 200 rokov stráži svoju pôvodnú receptúru, ktorá sa v spoločnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka odovzdáva ako rodinné tajomstvo. Jan Becher Múzeum dnes nájdete v pôvodnej budove, kde sa likér po 150 rokov vyrábal. Nájdete tu tak unikátny sklenený Becherovod, pivnice, sudy a ďalšie predmety spojené s históriou tohto slávneho nápoja. Súčasťou múzea je samozrejme aj bar.

Resort Stein ***

Skalka 10, Cheb
Česká republika

+420 354 423 301

resortstein@resortstein.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 250 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,36/5
Celkom 25 hodnotení