Penzión Hippoclub Lednice*** v blízkosti lednického zámku (UNESCO) na 4 dni vrátane romantickej jazdy kočiarom k Minaretu. Penzión sa nachádza v podzámku v bývalom lichtenštajnskom statku pri vstupe do zámockého parku.

Dovolenka v Lednici na 4 dni


Odpočinkový pobyt v pokojnej lokalite na južnej Morave v penzióne Hippoclub Lednice len pár metrov od zámockej záhrady a lednického zámku (UNESCO). 

Súčasťou izieb je vlastné sociálne zariadenie. V blízkosti nájdete detské ihrisko, kde si Vaše dieťa môže užiť jazdu na poníkovi až do zámockej záhrady. V balíčku je tiež romantická jazda k lednickému Minaretu v kočiari ťahanom koňmi. 

Lednicko- Valtický areál a ďalšie krásy južnej Moravy


Známy Lednicko- Valtický areál je zapísaný v zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. V Lednici nájdete tiež kúpele, kde môžete relaxovať pri rôznych procedúrach a skrášľovacích kúrach. 

Pokiaľ by Vám Lednice nestačili, vydajte sa na výlet do chránenej krajinnej oblasti Pálava, k vodnej nádrži Nové Mlyny, do malebného Mikulova s krásnym zámkom, či do neďalekého termálneho kúpaliska v rakúskom Laa an der Thaya. 

Penzion Hippoclub Lednice

ul. 21. dubna 4, Lednice na Moravě
Česká republika

Rezervace emailem

penzion@hippoclub.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolený po dohovore a za poplatok
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
0,2 km
Zástavka
100 m
Aquapark
28 km