Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Cestovný denník: Apartmány Termál

Priestranný apartmán s vlastnou kuchynkou, všadeprítomná pohoda a chodba, ktorou dôjdete od izby rovno k termálnym bazénom? To je pobyt v Apartmánoch Termál v Dunajskej Strede. Neváhajte ani chvíľu. My sme neváhali.

Apartmány so všetkým. A čo viac je potrebné?

Pohodlné postele, plne vybavená kuchynka, luxusná kúpeľňa a to všetko žiariace novotou. Apartmány Termál sú v prevádzke len od roku 2017, no i tak sme ich už stihli navštíviť a preveriť, či spĺňajú prísne požiadavky na kvalitné ubytovanie. Spĺňajú ich bez výhrad.

Príjemným doplnením izieb je aj balkón, na ktorom môžete obzvlášť v teplých mesiacoch stráviť pekný večer napríklad s pohárom dobrého vína. Izby sú pokojné, počas pobytu nás nerušila ani susedná rodinka s malým dieťaťom. Ak sa vám nechce variť, hneď vedľa apartmánov je hotel Thermalpark, do ktorého si môžete zájsť nielen na bohaté raňajky, ktoré sú súčasťou balíčka, ale aj na obed alebo dobrú večeru.

izba

Ak dávate prednosť domácej strave, na varenie je na izbe k dispozícii malá kuchynka.

Z izby rovno do bazéna

Tiež vám príde zbytočné sa v izbe pracne obliekať, v šatniach v aquaparku prezliekať a potom zase to isté po ceste späť? Výborne, v Apartmánoch Termál máte totiž jedinečnú možnosť prejsť z izby krytou chodbou rovno k bazénom a tou istou chodbou potom späť. Stačí teda župan a papuče, v ktorých si to nakráčate priamo do termálov.

Dunajská Streda

V areáli termálneho aquaparku v Dunajskej Strede sa nebudete nudiť vy ani vaše deti, veľa bazénov a atrakcií pre návštevníkov všetkých vekových kategórií zaisťujú úžasne strávený deň pre celú rodinu. Okrem vyvádzania na toboganoch a šmykľavkách či relaxovania v liečivej termálnej vode si môžete napríklad zahrať vonkajšie obrie šachy, stolný tenis alebo si dopriať studený drink.

Dunajská Streda

Dunajská Streda má čo ponúknuť aj mimo termálneho aquaparku. Navštívte trebárs rímsko-katolícky kostol sv. Juraja alebo radnicu na Hlavnej ulici. Obdivovať môžete aj Žitnoostrovské múzeum v budove kaštieľa alebo výstavy v Galérii súčasných maďarských umelcov.Čo tak sa vydať na pobyt?

Autor článku:

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK