Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Luhačovice: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Kúpele Luhačovice vás očaria v každom ročnom období. Nachádzajú sa v malebnom údolí Chránenej krajinnej oblasti Bílé Karpaty a sú obklopené nádhernou nedotknutou prírodou. K najznámejším miestnym liečivým prameňom patrí Vincentka, Aloiska a Ottovka. Okrem relaxácie a aktívneho odpočinku tu nájdete pestré možnosti kultúrneho i športového vyžitia. Jadro mesta je skutočným skvostom vďaka súboru stavieb architekta Dušana Jurkoviča. K dokonalosti miestnu atmosféru dotvárajú početné kúpeľné vily, kolonáda a rozľahlý park. Krásy Luhačovíc môžete objavovať pri výletoch pešo, na bicykloch, na korčuliach aj pri okružnej jazde autovláčkom.

Mestská plaváreň Luhačovice Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Mestská plaváreň Luhačovice poskytuje jedinečnú príležitosť **celoročného kúpania v plaveckom bazéne** so štyrmi dráhami, **zážitkovom bazéne s chrličmi**, tryskami, divokou riekou a ďalšími lákadlami pre deti a dospelých. Oddýchnuť si môžete **vo vírivke pre 10 osôb** a cez leto sú k dispozícii aj slnečné terasy.
Viac informácií

Luhačovice Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Najobľúbenejšie **moravské kúpele Luhačovice** ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a vychutnávaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na vodnom bicykli alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejach a parkoch. Neodolateľné čaro mesto získalo vďaka súboru stavieb architekta Dušana Jurkoviča. **Čo patrí medzi skvosty Luhačovíc?** - Jurkovičov dom a súbor ďalších stavieb v štýle ľudovej secesie. - Kúpeľný park - Kúpeľná kolonáda Za relaxáciou zamierte do **Mestskej plavárne Luhačovice** alebo na pokojnú **prechádzku k jazierku lásky**. Za poznaním sa vydajte do **Múzea luhačovického Zálesí.**
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 6 tipov

Luhačovice: Tipy na výlet

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

10 najlepších miest v Česku, kam tento rok vyraziť na dovolenku

10 najlepších miest v Česku, kam tento rok vyraziť na dovolenku

 • TO NAJLEPŠIE, TIPY TÍMU TRAVELKING
 • 16. 3. 2020

Prečo sa hnať k moru, keď v susednom Česku je tak krásne? Vyrazte tento rok v lete na dovolenku po Česku a spoznajte to najlepšie z českých hôr a miest. Poradíme, kam za kúpaním, turistikou i historickými pamiatkami. Stále máte čo objavovať.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK