Taliansko má tak bohatú históriu, že je tu stále čo objavovať. Vydajte sa do Rimini, užite si Jadranské more aj výlet do San Marina. Príjemné zázemie vám poskytne Hotel Playa ***, kde vás budú čakať aj raňajky formou bufetu.

O ubytovaní

Hotel Playa *** sa nachádza v oblasti Rimini pri Jadranskom mori. Do centra mesta sú to len 4 km, zato k moru je to 60 m, môžete si teda kedykoľvek dopriavať prechádzky po promenáde.

Mestečko Viserbella, kde sa hotel nachádza, je ideálne na relaxačnú dovolenku. Nájdete tu množstvo zábavných parkov (Mirabilandia, Little Italy, atď.) A počas roka sa tu koná tiež niekoľko festivalov.

Kde budete spať?

Hotel ponúka pohodlne zariadené izby pre dvojice i rodiny. K vybaveniu patrí TV, klimatizácia a kúpeľňa so sprchou a bezplatnými kozmetickými produktami. Niektoré izby majú balkón a poskytujú nádherný výhľad na more.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii ochutnáte miestnu kuchyňu, podávajú sa tu raňajky formou bufetu a tiež obedy a večere. K dispozícii je tiež spoločenská miestnosť s TV a bar.

Hotel Playa ***

Via Ilario Paglierani 2 , Rimini
Taliansko

+39 05 41 72 17 05

info@hotelplayarimini.it

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
5 €/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4 m
Vzdialenosť od mora
60 m

Tipy na výlet

Rimini Tip na výlet

Na pobreží Jadranského mora leží mesto Rimini s históriou siahajúcou do čias Rímskej ríše, krásnymi plážami a renesančnými pamiatkami. Za videnie tu stojí napríklad Tiberiov most, Augustov oblúk alebo palác Palazzo dell'Arengo. Taliansku atmosféru ale tiež dobre nasajete, keď sa prejdete tunajšími uličkami a ochutnáte cestoviny s boloňskou omáčkou alebo nejaké morské špeciality.

Viac informácií
Italia in Miniatura
San Marino
Akvárium Le Navi v Cattolice