Relaxačný pobyt v luxusnom Hoteli Banderium *** na juhu Slovenska si užije naozaj každý. Tešte sa na polpenziu, privátne sauny aj vírivku priamo v hoteli, alebo na nápoje na večeru. Iste vás poteší aj celodenný vstup do termálnych kúpeľov Komárno či Komárom.

O ubytovaní

Luxusný Hotel Banderium *** nájdete v samom srdci mesta Komárno, len pár metrov od hraníc s Maďarskom. Prezrite si tu historické pamiatky, relaxujte v prvotriednom wellness alebo si vychutnajte pohár regionálneho vína. V blízkosti ubytovania sa nachádza množstvo kaviarní, reštaurácií a obchodov. Skrátka bezstarostná dovolenka so všetkým, čo k tomu patrí.

Komárno patrí k najteplejším oblastiam na Slovensku. Môžete sa tak tešiť na preslnenú dovolenku v blízkosti termálnych prameňov, ktorými sa toto juhoslovenské mesto preslávilo. Odpočinok aj zábavu si užijete v miestnom termálnom kúpalisku (750 m), kde nájdete niekoľko rôznych typov bazénov a wellness zónu so saunami a vírivkami. Kúpaním navyše prospejete aj svojmu zdraviu. Minerálna voda, ktorá napája bazény, vám pomôže s liečbou kĺbových a reumatických problémov.

O pohodu pri vode neprídete ani vtedy, ak vám nebude priať počasie. Vydajte sa do obľúbených termálnych kúpeľov Brigetio (3,3 km), ktoré sa nachádzajú na druhej strane Dunaja, v maďarskom meste Komárom. Deti si tu vyhrajú na pirátskej lodi, šmykľavkách a preliezkach, dospelí zase ocenia wellness centrum so saunovým svetom.

Nezabudnite si pozrieť historické centrum Komárna, ktoré má rozhodne čo ponúknuť. Dominantou je významný pevnostný systém (850 m), ktorý bol najväčšou a najsilnejšou fortifikačnou stavbou Rakúsko-uhorskej monarchie. Svoju slávnu nedobytnosť preukázal pri vpáde Tatárov. Prezrite si tiež slávne Nádvorie Európy (600 m), kde sa stretávajú na jednom mieste rôzne európske architektonické štýly. Pri prehliadke mestom zamierte aj k Zichyho palácu (900 m) alebo Dôstojníckemu pavilónu (850 m).

Cez Alžbetinský most sa môžete vydať na výlet do susedného maďarského mesta Komárom, kde okrem spomínaných kúpeľov nájdete aj dochovaný pevnostný systém (3,6 km), Múzeum Györgya Klapky (2,1 km) a obchodné centrum . Parádnym zážitkom je tiež vyhliadková plavba po Dunaji, ktorá vám ponúkne výhľad nielen na priľahlé mestá, ale aj sviežu krajinu Podunajska.

Kde budete spať?

Hotel ponúka ubytovanie v jednej z 15 štýlových, klimatizovaných, dvojlôžkových izieb s nadštandardným vybavením, ako napríklad televízia, DVD prehrávač, WiFi pripojenie, minibar, trezor, telefón a vlastná kúpeľňa s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je reštaurácia ponúkajúca tradičnú slovenskú a maďarskú kuchyňu pripravovanú z kvalitných surovín. K dispozícii je tiež kaviareň.

Kde budete relaxovať?

V hoteli nechýba ani krásne wellness centrum, kde môžete odpočívať vo vírivke, infra a fínskej saune.

Hotel Banderium ***

Hotel Banderium ***

Námestie Generála Milana Rastislava Štefánika 11 , Komárno
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
DREAM s.r.o. IČ: 36535818


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
0,1 km
Aquapark
2,5 km
Zjazdovka
70 km

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Komárno

Termálne kúpalisko Komárno Tip na výlet

Celoročný relax prináša termálne kúpalisko v Komárne na ploche 2,5 hektárov. Návštevníkov láka najmä minerálna voda s liečivými účinkami na kĺbové, reumatické a ženské choroby. V letnej časti areálu sa nachádza hneď niekoľko bazénov vrátane športového a dvoch detských. Celoročne tu môžete využívať vnútorný bazén s termálnou vodou, dve sauny s ochladzovacím bazénom, rehabilitačnú telocvičňu, ponuku masáží a fitness centrum. Oddychovať tu môžete i vo fínskej a infra saune. V areáli strediska sú aj plážové priestory, ihriská pre deti a minigolf.

Vstupné:

  • Dospelí: 4,80 €/osoba
  • Seniori: 3,50 €/osoba
  • Študenti: 3,90 €/osoba
  • Deti (od 4 do 15 rokov): 3,80 €/osoba
Viac informácií
Komárno
Komárno
Most Marie Valérie
Most Marie Valérie
Komárom
Komárom