Zažite dovolenku plnú oddychu a zábavy v penzióne Patrícia, ktorý leží kúsok od kúpeľov Bükfürdo. V cene máte podľa variantu celodenný vstup do kúpeľov a chutnú polpenziu. Cez leto si užite aj vstup do vonkajšieho bazéna a možnosť grilovania. Na deti čaká ihrisko.

O ubytovaní

Rodinný Penzión Patrícia sa nachádza v srdci mesta Bük medzi podhorím Álp a Malou uhorskou nížinou. Druhé najväčšie Maďarské kúpele Bükfürdő a známe golfové ihrisko leží iba 3 km od penziónu. V Büku nájdete ďalej tiež zábavný park Napsugár (2,5 km) a lezecký areál Krištáľová veža (1 km). V oblasti je bohato rozvinutá sieť cyklistických chodníkov. Kopce okolo Köszegu (20 km) ponúkajú ojedinelú príležitosť na zaujímavé výlety.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej izbe. Väčšina izieb má balkón alebo terasu a všetky disponujú televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou. V niektorých izbách a na každom poschodí je kuchynský kút. Súčasťou záhrady je zázemie pre grilovanie.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii penziónu sa podávajú raňajky formou bufetu a servírované večere. Tešiť sa môžete na maďarské špeciality i medzinárodnú kuchyňu. Odporúčame vyskúšať výborné miestne vína.

Kde budete relaxovať?

V letnom období si môžete oddýchnu pri vonkajšom bazéne.

Cestujete s deťmi?

Na malých hostí čaká veľké vonkajšie ihrisko a trampolína. K dispozícii je tiež stolný tenis.

Patrícia Panzió

Patrícia Panzió

Kristály u.35 , Bük
Maďarsko

+36 30 439 9156

patriciapanzio@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Detský kútik
Detské ihrisko
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,5 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
2,5 km

Tipy na výlet

Kúpele Bükfürdo

Kúpele BükfürdoTip na výlet

Maďarské kúpele Bükfürdo sa nachádzajú v blízkosti mesta Bük pri hraniciach s Rakúskom a patria k celosvetovo známym kúpeľom. Hoci sú to jedny z najmladších maďarských kúpeľov, sú zároveň aj druhé najväčšie v Maďarsku. Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 hektároch a rozloha bazénov presahuje 5 200 m². V bazénoch vás bude liečiť termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov, nechýba ani saunový svet či priestory pre relaxáciu. Celodenné vstupné pre dospelého začína na 5 000 HUF, ale rozhodne túzo investíciu do vlastného zdravia a obnovy síl nebudete ľutovať.

Čo všetko môžete využiť v kúpeľoch Bükfürdo?

  • Bazénový kúpeľný komplex s viac ako 32 bazénmi s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúdom, tobogánom, detským bazénom s bazénom a atrakciami.
  • Saunový svet s tepidáriom, parnými kúpeľmi, infra a fínskou, aromatickou i vonkajšou saunou s ochladzovacím bazénikom, s vírivkou, s Kneippovou kúpeľom a ďalšími špeciálnymi saunami. Personál navyše pripravuje aj jedinečné saunové seansy
  • Medical wellness so špeciálnymi kúpeľmi, relaxačnými masážami, teplými zábalmi a ošetreniami tela regenerujúcimi pokožku
  • BISTRO 1, vlastnú kúpeľnú reštauráciu s denne aktualizovanými ponukami, sezónne sa meniacou ponukou a la carte a ponukou denných zákuskov
  • Ubytovanie v blízkych hoteloch

V týchto kúpeľoch vám tunajšie pramene pomôžu najmä pri liečbe chorôb tráviaceho traktu (žalúdok, pečeň), gynekologických či metabolických ochorení (cukrovka, dna, obezita), porúch pohybového ústrojenstva (kĺby, chrbtica ), močového ústrojenstva a ďalších.

Viac informácií
Mesto Bük
Mesto Bük
Kúpele Sárvár
Kúpele Sárvár
Mesto Sárvár
Mesto Sárvár