Výnimočné historické mesto Györ rozhodne stojí za návštevu. Navštíviť tu môžete zoologickú záhradu, ale taktiež si užiť pamiatky v centre. Gyirmót Sport & Wellness Hotel Győru **** ponúka komfortné izby, chutnú polpenziu a tiež neobmedzený vstup do wellness centra s bazénom, vírivkou a saunami. Dieťa do 6 rokov má pobyt s vami zadarmo.

O ubytovaní

Gyirmót Sport & Wellness Hotel **** sa nachádza v pokojnej a zelenej časti najobľúbenejšieho maďarského kúpeľného mesta Györ. Odpočinok vo wellness tu tak môžete striedať s prechádzkami v prírode a objavovaním historických pamiatok.

V bezprostrednej blízkosti hotela leží jazero Horgásztó, ktoré je dokonalým miestom na prechádzanie sa a navyše ponúka dokonalé podmienky na rybárčenie. S miestnou faunou a flórou sa zoznámite na náučnom chodníku Holt-Rába vedúcom pozdĺž neďalekých brehov rieky Rába.

Historické centrum Györ je vzdialené 10 km a pre svoju úchvatnú atmosféru, mnoho barokovými pamiatkami a vychýreným farmárskym trhom rozhodne stojí za návštevu. Nájdete tu aj jedinečné kúpele a aquapark Rába Quelle umiestnené na sútoku riek Mosoni-Dunaj a Rába. Blízke Pannonhalmské arciopátstvo (25 km), ktoré patrí na Zoznam dedičstva UNESCO, je jednou z najstarších maďarských pamiatok. Tešiť sa môžete na záhradu mnohými druhmi vzácnych kvetov. Nádhernú prírodu chránenej krajinnej oblasti Szigetköz (30 km) môžete objavovať pri výletoch pešo, na bicykli, na lodi aj z konského sedla.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestrannej dvojlôžkovej izbe s rozlohou 24 m². Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, WiFi pripojením, televíziou trezorom, telefónom a písacím stolom. Vo vlastnej kúpeľni nájdete sadu kozmetiky a fén.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno pobytu na vás budú čakať stoly plné dobrôt bohatých bufetových raňajok. Pochutnáte si na teplých aj studených pokrmoch, čerstvom ovocí, pečive a širokom výbere čajov a kávy. Cez deň je možné hlad aj chute zahnať v hotelovej Reštaurácii Arundo s ponukou výborných pokrmov maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Večere pre hotelových hostí majú formu trojchodového menu. V popoludňajších a večerných hodinách môžete skočiť na svoj obľúbený drink do Csivit baru.

Kde budete relaxovať?

K dovolenke v Maďarsku patrí, samozrejme, poriadna porcia relaxácie. Užijete si ju v modernom hotelovom wellness vybavenom fínskou a infra saunou, vírivkou a tiež vnútorným i vonkajším vyhrievaným bazénom.

Gyirmót Sport & Wellness Hotel ****

Gyirmót Sport & Wellness Hotel ****

Ménfői út 61. , Győr
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Izek gyöngye Kft IČ: 0809021122


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 8 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Fén
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
6,5 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
6,5 km