Výnimočné historické mesto Györ rozhodne stojí za návštevu. Navštíviť tu môžete zoologickú záhradu, ale taktiež si užiť pamiatky v centre. Gyirmót Sport & Wellness Hotel Győru **** ponúka komfortné izby, chutnú polpenziu a tiež neobmedzený vstup do wellness centra s bazénom, vírivkou a saunami. Dieťa do 6 rokov má pobyt s vami zadarmo.

O ubytovaní

Gyirmót Sport & Wellness Hotel **** sa nachádza v pokojnej a zelenej časti najobľúbenejšieho maďarského kúpeľného mesta Györ. Odpočinok vo wellness tu tak môžete striedať s prechádzkami v prírode a objavovaním historických pamiatok.

V bezprostrednej blízkosti hotela leží jazero Horgásztó, ktoré je dokonalým miestom na prechádzanie sa a navyše ponúka dokonalé podmienky na rybárčenie. S miestnou faunou a flórou sa zoznámite na náučnom chodníku Holt-Rába vedúcom pozdĺž neďalekých brehov rieky Rába.

Historické centrum Györ je vzdialené 10 km a pre svoju úchvatnú atmosféru, mnoho barokovými pamiatkami a vychýreným farmárskym trhom rozhodne stojí za návštevu. Nájdete tu aj jedinečné kúpele a aquapark Rába Quelle umiestnené na sútoku riek Mosoni-Dunaj a Rába. Blízke Pannonhalmské arciopátstvo (25 km), ktoré patrí na Zoznam dedičstva UNESCO, je jednou z najstarších maďarských pamiatok. Tešiť sa môžete na záhradu mnohými druhmi vzácnych kvetov. Nádhernú prírodu chránenej krajinnej oblasti Szigetköz (30 km) môžete objavovať pri výletoch pešo, na bicykli, na lodi aj z konského sedla.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestrannej dvojlôžkovej izbe s rozlohou 24 m². Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, WiFi pripojením, televíziou trezorom, telefónom a písacím stolom. Vo vlastnej kúpeľni nájdete sadu kozmetiky a fén.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno pobytu na vás budú čakať stoly plné dobrôt bohatých bufetových raňajok. Pochutnáte si na teplých aj studených pokrmoch, čerstvom ovocí, pečive a širokom výbere čajov a kávy. Cez deň je možné hlad aj chute zahnať v hotelovej Reštaurácii Arundo s ponukou výborných pokrmov maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Večere pre hotelových hostí majú formu trojchodového menu. V popoludňajších a večerných hodinách môžete skočiť na svoj obľúbený drink do Csivit baru.

Kde budete relaxovať?

K dovolenke v Maďarsku patrí, samozrejme, poriadna porcia relaxácie. Užijete si ju v modernom hotelovom wellness vybavenom fínskou a infra saunou, vírivkou a tiež vnútorným i vonkajším vyhrievaným bazénom.

Gyirmót Sport & Wellness Hotel ****

Gyirmót Sport & Wellness Hotel ****

Ménfői út 61. , Győr
Maďarsko

+36/30-876-1016

hotel@gyirmothotel.hu

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 6 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
6,5 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
6,5 km

Tipy na výlet

Mesto Györ

Mesto GyörTip na výlet

Mesto troch riek, maďarské priemyselné mesto Györ, leží na sútoku riek Mošonský Dunaj, Rába a Rabča zhruba v polovici cesty medzi Viedňou a Budapešťou. Jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období, pretože má čo ponúknuť z každej sféry - môže sa pochváliť skvelými termálnymi kúpeľmi, bohatou históriou, krásnou prírodou, reštauráciami s maďarskými špecialitami a rozmanitými kultúrnymi akciami.

Čo nesmiete v Györi vynechať?

  • Vydajte sa na prechádzku po najkrajšom barokovom námestí v meste, Bécsi kapu tér (pri Viedenskej bráne).
  • Najkrajší barokový dom v meste je jednoznačne Opatský dom z 18. storočia.
  • Na Széchenyiho námestí stoja dve dominantné veže jezuitského kostola sv. Ignáca z Loyoly, ktoré by ste tiež nemali obísť bez povšimnutia.
  • Aj v Györi si môžete oddýchnuť v kúpeľoch - vyvierajú tu totiž ako v mnohých ďalších maďarských mestách termálne a liečivé pramene; práve preto sú tu kúpele.
  • Na prechádzku do zelene uprostred mesta zamierte do parku Batthyány tér.
Viac informácií
Kúpele Rába Quelle
Kúpele Rába Quelle
Xantus János ZOO
Xantus János ZOO
Kúpele Mosonmagyaróvár
Kúpele Mosonmagyaróvár