Gyirmót Sport & Wellness Hotel ****

Gyirmót Sport & Wellness Hotel ****

Ménfői út 61., Győr
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Izek gyöngye Kft IČ: 0809021122


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 21:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 8 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Fén
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
6,5 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
6,5 km

O ubytovaní

Gyirmót Sport & Wellness Hotel **** sa nachádza v pokojnej a zelenej časti najobľúbenejšieho maďarského kúpeľného mesta Györ. Odpočinok vo wellness tu tak môžete striedať s prechádzkami v prírode a objavovaním historických pamiatok.

V bezprostrednej blízkosti hotela leží jazero Horgásztó, ktoré je dokonalým miestom na prechádzanie sa a navyše ponúka dokonalé podmienky na rybárčenie. S miestnou faunou a flórou sa zoznámite na náučnom chodníku Holt-Rába vedúcom pozdĺž neďalekých brehov rieky Rába.

Historické centrum Györ je vzdialené 10 km a pre svoju úchvatnú atmosféru, mnoho barokovými pamiatkami a vychýreným farmárskym trhom rozhodne stojí za návštevu. Nájdete tu aj jedinečné kúpele a aquapark Rába Quelle umiestnené na sútoku riek Mosoni-Dunaj a Rába. Blízke Pannonhalmské arciopátstvo (25 km), ktoré patrí na Zoznam dedičstva UNESCO, je jednou z najstarších maďarských pamiatok. Tešiť sa môžete na záhradu mnohými druhmi vzácnych kvetov. Nádhernú prírodu chránenej krajinnej oblasti Szigetköz (30 km) môžete objavovať pri výletoch pešo, na bicykli, na lodi aj z konského sedla.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestrannej dvojlôžkovej izbe s rozlohou 24 m². Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, WiFi pripojením, televíziou trezorom, telefónom a písacím stolom. Vo vlastnej kúpeľni nájdete sadu kozmetiky a fén.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno pobytu na vás budú čakať stoly plné dobrôt bohatých bufetových raňajok. Pochutnáte si na teplých aj studených pokrmoch, čerstvom ovocí, pečive a širokom výbere čajov a kávy. Cez deň je možné hlad aj chute zahnať v hotelovej Reštaurácii Arundo s ponukou výborných pokrmov maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Večere pre hotelových hostí majú formu trojchodového menu. V popoludňajších a večerných hodinách môžete skočiť na svoj obľúbený drink do Csivit baru.

Kde budete relaxovať?

K dovolenke v Maďarsku patrí, samozrejme, poriadna porcia relaxácie. Užijete si ju v modernom hotelovom wellness vybavenom fínskou a infra saunou, vírivkou a tiež vnútorným i vonkajším vyhrievaným bazénom.

Overené Travelkingom

“Počas pobytu som si najviac užila chvíle vo veľkom vyhrievanom bazéne, z ktorého je výhľad do krásnej okolitej prírody. Bazén sme mali so sestrou vždy sami pre seba. Hotel aj izby sú moderné, čisté a starostlivo zariadené. Oceňujem tiež polohu hotela, na tomto pokojnom mieste totiž vypnete a oddýchnete si od dnešnej uponáhľanej doby. Počas pobytu v Gyirmót Sport & Wellness Hoteli **** určite navštívte historické centrum mesta alebo preslávené termálne kúpele, stojí to za to!”

Kateřina Vašátková - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Októbri 2023