Užite si atmosféru kúpeľného mesta Sárvár v Hoteli Bassiana ****. Maďarsko luxusne s polpenziou, hotelovým wellness s bazénom, vírivkou, saunami aj kardio zónou a s voľným vstupom do arboréta. Podľa varianty sa tešte aj na celodennú vstupenku do termálnych kúpeľov.

O ubytovaní

Hotel Bassiana **** sa nachádza priamo v historickom jadre kúpeľného mesta Sárvár vo vzdialenosti iba 700 m od vychýrených termálov. Doslova pár krokov od hotela leží dominanta celého mesta - Nádasdyho hrad (150 m). Z druhej strany sa rozprestiera nádherná botanická záhrada s arborétom, kam vedie z hotela priamy vstup. Za príjemnou prechádzkou môžete vyraziť k jazeru Csónakázó (700). Obľúbenými cieľmi turistov sú neďaleké kúpeľné mestá Celldömölk (23 km) či Szombathely (30 km) s mnohými pamiatkami.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlne zariadenej dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, LCD televízorom, minibarom, rádiom a telefónom. Vo vlastnej kúpeľni nájdete tiež fén a župany.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je reštaurácia s krytou terasou. Každé ráno si tu pochutnáte na bohatých raňajkách vo forme bufetu. Cez deň je možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka, na ktorom nájdete tradičné maďarské i medzinárodné špeciality. Večere si hoteloví hostia vyberajú z menu.

Kde budete relaxovať?

Na osvieženie tela i mysle slúži wellness centrum vybavené vírivkou, fínskou a infra saunou, soľnou komorou a Kneippovým chodníkom. Počas leta je v prevádzke vyhrievaný exteriérový bazén. Dopriať si môžete tiež masáž, kryoterapiu a ďalšie procedúry.

Niečo naviac

Aktívni jedinci zaiste ocenia, že hotel má vlastnú posilňovňu. Môžete si tu tiež zapožičať bicykle, ktoré sú ideálnym dopravným prostriedkom pri objavovaní krás Sárváru a okolie.

Hotel Bassiana ****

Hotel Bassiana ****

Várkerület 29-2. , Sárvár
Maďarsko

+36 95 521 300

info@bassiana.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,9 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Vyhliadkový vláčik v Sárvári

Vyhliadkový vláčik v SárváriTip na výlet

Spoznajte Sarvár netradičným spôsobom. Nasadnite do vyhliadkového vláčika, ktorý vás vezme na krásnu jazdu mestom. Nastúpiť môžete na jednej zo 14 zastávok, ktoré sú situované na dobre dostupných miestach po celom meste. Z vláčika Sihu budete môcť obdivovať tunajšie pamiatky a zákutia, ako je hrad Nadásdy alebo jazero Csónakázó-tó. Celá trasa trvá zhruba 1 hodinu, za tú dobu lokomotíva prejde asi 13 kilometrov okružnej jazdy.

Sárvár Adventure Park
Sárvár Adventure Park
Hora Ság
Hora Ság
Mesto Celldömölk
Mesto Celldömölk