Doprajte si relaxačný pobyt v krásnom Hoteli Bobbio *** v pokojnej vilovej štvrti Budapešti. V cene máte celodenný vstup do termálov s vnútornými i vonkajšími bazénmi, svetom sáun a ďalšími atrakciami.

O ubytovaní

Hotel Bobbio *** sa nachádza v jednej z najkrajších a zároveň najpokojnejších lokalít v Budapešti obklopených zeleňou a Budínskými vrchmi. Cesta do úplného stredu mesta trvá autom či hromadnou dopravou iba 10 minút. Vyvezte sa lanovkou (2 km) na neďalekú rozhľadňu Belvedere, z ktorej sa vám naskytnú nádherné panoramatické výhľady. Vyskúšajte tiež obľúbené termálne kúpele Király (5 km) či Gellértove kúpele (8 km). Pri pobyte v maďarskej metropole by ste rozhodne nemali vynechať návštevu Budínskeho hradu, Rybárskej bašty (6 km) a budovy maďarského parlamentu (7 km). Štvrť okolo Budínskeho hradu a malebné brehy Dunaja (5 km) sú na Zozname pamiatok UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v elegantných dvojlôžkových izbách, ktoré sú vybavené televíziou, telefónom, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou. Niektoré izby disponujú tiež klimatizáciou.

Na čom si pochutnáte?

Deň začnete v hotelovej reštaurácii vynikajúcimi a bohatými raňajkami vo forme bufetu. Posedieť si môžete aj na presklennej terase či na záhradke. Osviežujúci nápoj, výberovú kávu a ľahké občerstvenie vám radi pripravia v drink bare.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete v saune či infra saune. Doprajte si tiež niektorú z príjemných masáží.

Hotel Bobbio ***

Hotel Bobbio ***

Béla király út. 47 , Budapešť
Maďarsko

+(36) 12 744 000

info@bobbio.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 6 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
5 km
Zástavka
0,6 km

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy i sveta, v ktorom je navyše v ako jedinom veľkomeste na svete viac ako stovka termálnych prameňov a studní. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác (nazývaný tiež Budínsky hrad), budova parlamentu, Margitin ostrov (Margit-sziget) či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, slávnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám. Spomínaný Budínsky hrad sa nachádza pozdĺž brehu Dunaja, ktorý Budapešťou preteká, a je spoločne s Andrássyho triedou zapísaný na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo by ste v Budapešti rozhodne nemali vynechať?

  • Výstup k Matejovmu chrámu s vežou Rybárskej bašty a s nádherným výhľadom na mesto
  • Prehliadku majestátnej budovy parlamentu a jeho okolia
  • Prechádzku na Margitin ostrov uprostred Dunaja, ktorý je jedným veľkým, udržiavaným parkom
  • Preskúmanie jednej z najvýznamnejších ulíc Budapešti, Váci utca, ktorá je ukážkou meniacich sa architektonických štýlov 19. a 20. storočia
  • Návštevu niektorých z budapeštianskych kúpeľov, napríklad termálnych kúpeľov Széchenyi, kde sa lieči reumatizmus, poruchy pohybového, dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva, artritída a neuritída a ďalšie
Viac informácií
Kúpele v Budapešti
Kúpele v Budapešti
Rybárska bašta
Rybárska bašta
Tropicarium
Tropicarium