Zöld Sziget Egerszalók

Zöld Sziget Egerszalók

Ady Endre út 55, Egerszalók
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Szalkai Máté Gergő IČ: 53632517


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00–21:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 4 600 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Minibar
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
10 m
Aquapark
10 km

O ubytovaní

Penzión Zöld Sziget je útulné ubytovanie v kúpeľnom mestečku Egerszalók. Hoci budete mať možnosť relaxovať v súkromných kúpeľoch alebo saunách, určite si nenechajte ujsť miestne termálne kúpele, ktoré sú vzdialené asi 20 minút chôdze. Na ploche 1 900 m² na vás čaká 17 bazénov s unikátnou minerálnou vodou vyvierajúcou z hĺbky 410 metrov, saunový svet, parné kúpele, aromaterapeutické kabíny a ďalšie atrakcie. Nájdete tu aj unikátny Slaný vrch (1,9 km), ktorý vznikol vyvieraním termálnej vody - niečo podobné možno vidieť len na troch miestach na svete.

Navštíviť môžete aj termálne kúpele a aquapark Demjén (3,9 km) alebo kúpeľné mesto Eger, vzdialené len 9,5 km. Okrem miestnych kúpeľov sa oplatí vidieť aj hrad Eger, ktorý pochádza zo 16. storočia, turecký minaret vysoký 40 m a neoklasicistickú baziliku, druhý najväčší kostol v Maďarsku. Na výlet do prírody sa vyberte do údolia Szilvásvárad (34,3 km) s nádherným Závojovým vodopádom alebo k jazeru Tisa (47,7 km). Je považované za jedno z najkrajších v Maďarsku a pýši sa divokou prírodou a bohatou faunou.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v klimatizovaných štandardných izbách s rozlohou 20 m². Nájdete v nich veľkú pohodlnú manželskú posteľ (160×200 cm), LCD TV a minichladničku. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, sprchovacím kútom a sušičom vlasov.

Ak cestujete vo väčšom počte, k dispozícii sú aj štandardné izby, v ktorých si môžete pridať až dve prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si v hotelovej reštaurácii môžete vychutnať bohaté raňajky formou bufetu. V neďalekej vínnej pivnici budete mať tiež možnosť ochutnať miestne víno.

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciu nemusíte chodiť do neďalekých kúpeľov, ale môžete si ju vychutnať aj v malom súkromnom wellness v apartmáne. Nájdete tu vírivku až pre 5 osôb a infračervenú saunu až pre 3 osoby.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je tu skvelé vonkajšie ihrisko s trampolínou a hojdačkami. Počas pobytu si tu môžete prenajať aj detskú postieľku.

Niečo naviac

V lete je k dispozícii vonkajšie posedenie.