Zámek Kamenný Dvůr

Zámek Kamenný Dvůr

Kamenný Dvůr 1, Kynšperk nad Ohří
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Zastávka
100 m

O ubytovaní

Zámok Kamenný Dvůr sa nachádza v mestečku Kynšperk nad Ohří, teda v samom strede západočeského kúpeľného trojuholníka. Ide tak o dokonalé miesto na relaxáciu a načerpanie nových síl v prekrásnom zámockom prostredí.

Pri prechádzke Kynšperkom môžete obdivovať historické budovy, pozostatky hradu (2,5 km), barokový kostol (2,2 km) alebo napríklad 63 metrov dlhý drevený krytý most (3 km) cez rieku Ohří, ktorý je v Česku jedným z najdlhších svojho typu. Neďaleko ubytovania sa rozkladá CHKO Slavkovský les, ktorého krásy môžete objavovať po mnohých kilometroch značených turistických trás. Zavedú vás k atraktívnym výletným cieľom, ako je napríklad zámok Kaceřov (7 km), zámok Kynžvart (24 km), zrúcanina hradu Hartenberg (17 km) alebo lovecký zámoček Kladská (25 km), pri ktorom vedie okolo Kladského rybníka zaujímavý náučný chodník.

Zámok je obklopený rozľahlým parkom a ponúka tak ideálne podmienky na nerušenú relaxáciu. Ak si však odpočinkovú dovolenku chcete užiť na maximum, vydajte sa do najslávnejších českých kúpeľných miest, prejdite sa po ich krásnych kolonádach a ochutnajte slávne minerálne pramene. Františkovy Lázně (18 km), Karlove Vary (28 km) aj Mariánske Lázně (25 km) sú vzdialené do 30 minút jazdy autom, a tak ich počas pobytu môžete navštíviť pokojne všetky!

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v luxusnej izbe s výhľadom do zámockého parku. Všetky izby sú ladené do nadčasovo elegantného štýlu a súčasťou vybavenia je WiFi pripojenie, satelitná televízia, rádio a trezor. Vlastnej kúpeľni dominuje zámocká vaňa na nožičkách a obklady z kameňa.

Dvojlôžková izba typu Standard má rozlohu 20 m² a ponúkne manželské lôžko so šírkou 160 cm. Prípadne môžete zvoliť trojlôžkový variant izby Standard s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom.

Za príplatok je možné ubytovanie v priestrannejšej (25 m²) izbe typu Deluxe vybavenej luxusným nábytkom a dvojlôžkom s rozmermi 200x200 cm. Naozaj nároční hostia potom ocenia Dvojlôžkový apartmán so samostatnou obývacou izbou vybavenou čalúneným nábytkom.

Na čom si pochutnáte?

Zámocká reštaurácia s vonkajšou terasou ponúka kreatívnu a ľahkú kuchyňu z čerstvých surovín od lokálnych dodávateľov. O blaho vašich chuťových pohárikov bude postarané už od rána, kedy na vás budú čakať bohaté bufetové raňajky. Cez deň je možné objednávať pokrmy zo stáleho jedálneho lístka reštaurácie a dokonalým zakončením dňa potom bude gurmánska večera vo forme bufetu. V prípade nízkej obsadenosti majú raňajky aj večere servírovanú podobu.

Príjemné chvíle s vašim obľúbeným nápojom si užijete v zámockej vínnej pivnici či v lobby bare.

Kde budete relaxovať?

Za dokonalou relaxáciou sa vydajte do zámockej wellness zóny. Jej súčasťou je relaxačný bazén so slanou vodou a soľná jaskyňa. Na zahriatie tela sú tu sauny – fínska, bio a parná.

Tipy na výlet

Slavkovský les
Slavkovský les
Karlove Vary
Karlove Vary
Františkovy Lázně
Františkovy Lázně