Vila u Varhanáře ***

Vila u Varhanáře ***

Barborská 11, Kutná Hora
Česká republika

+420 777 729 759

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma na ulici cca 100 m od hotelu

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Zastávka
0,4 km

O ubytovaní

Vila U Varhanáře ***, pôvodne secesná vila rodu hudobníkov hrajúcich na organy, sa môže pýšiť výnimočne dobrou polohou priamo v centre Kutnej Hory. Chrám sv. Barbory, jedna z najvýznamnejších kutnohorských pamiatok, zapísaná na Zozname UNESCO je nielen v dochádzajúcej vzdialenosti (330 m), ale aj krásne viditeľná priamo z izbových okien. Pri ďalších významných miestach ste z Vily taktiež za pár chvíľ, napr. pri kostole sv. Jana Nepomuckého (350 m), Dačického domu (380 m) alebo kostola sv. Jakuba (650 m).

Nové poznatky a dojmy načerpáte pri prehliadke Českého múzea striebra (89 m) alebo Galérie Stredočeského kraja (91 m), perličkou pre filmových nadšencov je potom Aliens vs Predators Museum (550 m) s expozíciou venovanú postavám z najobľúbenejších sci-fi trhákov. V okolí Kutnej hory vedie aj množstvo turistických trás rôznej náročnosti pre peších aj cyklistické výlety. Medzi obľúbené turistické ciele patrí zrúcanina hradu Sion (9,3 km), zámok Kačina (7,5 km) alebo skaly pri Malešove (6 km), ktoré sú rajom pre horolezcov. Nevynechajte ani návštevu Kostnice v Sedlci (2,7 km).

Kde budete spať?

Vo Vile U Varhanáře *** budete ubytovaní v jednej z 10 útulných izieb. V každej z nich nájdete TV so satelitom, WiFi internet zadarmo, rýchlovarnú kanvicu, stôl, šatníkovú skriňu a vlastnú kúpeľňu so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si môžete pochutnať na českej i medzinárodnej kuchyni. Naraňajkovať sa môžete podľa svojho gusta vďaka bohatému bufetu, večere sa podávajú dvojchodové. Zároveň máte možnosť posedieť v café bare s veľkou terasou s výhľadom. Na čape je vždy Zlatá 12 alebo Strieborná 11 z Meštianskeho pivovaru Kutná Hora.