Vila u Varhanáře ***

Vila u Varhanáře ***

Barborská 11, Kutná Hora
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma na ulici cca 100 m od hotelu

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Zastávka
0,4 km

O ubytovaní

Vila U Varhanáře ***, pôvodne secesná vila rodu hudobníkov hrajúcich na organ, sa môže pýšiť výnimočne dobrou polohou. Chrám sv. Barbory, jedna z najvýznamnejších kutnohorských pamiatok zapísanej na zozname UNESCO, je nielen v pešej vzdialenosti (330 m), ale aj krásne viditeľná priamo z izbových okien. Pri ďalších významných miestach ste z Vily taktiež za pár chvíľ, napr. Kostol sv. Jana Nepomuckého (350 m), Dačického dom (380 m) alebo Kostol sv. Jakuba (650 m).

Kde budete spať?

Vo Vile U Varhanáře *** budete ubytovaní v jednej z 10 útulných izieb. V každej z nich nájdete TV so satelitom, WiFi internet zadarmo, rýchlovarnú kanvicu, stôl, šatníkovú skriňu a vlastnú kúpeľňu so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si môžete pochutnať na českej i medzinárodnej kuchyni. Naraňajkovať sa môžete podľa svojho gusta vďaka bohatému bufetu, večere sa podávajú dvojchodové. Zároveň máte možnosť posedieť v café bare s veľkou terasou s výhľadom. Na čape je vždy Zlatá 12 alebo Strieborná 11 z Meštianskeho pivovaru Kutná Hora.