Penzion Nesvady

Penzion Nesvady

Fialková ulica 2987, Nesvady
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Penzión Nesvady a.s. IČ: 53786921


+421 905 607 320

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
1,2 km
Zastávka
0,7 km

O ubytovaní

Penzión Nesvady sa nachádza v malebnom mestečku Nesvady. Vydajte sa sem za odpočinkom aj krásami juhu Slovenska.

Termálne kúpele Thermál Nesvady ležia len 500 m od penziónu, a tak to za odpočinkom aj radovánkami v bazénoch s liečivou termálnou vodou budete mať naozaj blízko. Vyskúšať môžete však aj ďalšie neďaleké termály: Aquapark Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi (35 km) alebo termálne a zážitkové kúpele v maďarskom meste Györ (64 km), kde je možné vidieť aj nádherné historické centrum.

K zaujímavým výletným cieľom patrí mesto Komárno (26 km) ležiace na sútoku riek Váh a Dunaj a na samotnej hranici s Maďarskom. Vidieť sa tu oplatí obrovskú protitureckú pevnosť zo 16. storočia. Navštíviť tu môžete tiež Podunajské múzeum a termálne kúpele. Na druhom brehu rieky Dunaj leží maďarské mesto Komárom (27 km), ktoré je s Komárnom prepojené Alžbetiným mostom. Hlavnými turistickými zaujímavosťami mesta sú Hviezdicová, Monoštorská a Igmándska pevnosť (27,5 km). Za krásnou prírodou sa vydajte do CHKO Dunajské luhy (41 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnom dvojlôžkovom štúdiu. Súčasťou je plne vybavený kuchynský kút, obývacia miestnosť s vlastnou kúpeľňa. K vybaveniu patrí klimatizácia, LCD televízia, WiFi pripojenie a moderný nábytok. Rozkladaciu pohovku v obývacej miestnosti je možné využiť ako prístelku. Každé štúdio disponuje terasou alebo balkónom s vonkajším posedením. Jednotlivé štúdiá je možné prepojiť cez dvere, čo je ideálna možnosť pre rodiny či väčšie skupiny.

Na čom si pochutnáte?

Štúdiová kuchynka je plne vybavená. Nájdete v nej chladničku, keramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru a všetok potrebný riad.