Penzion Na Čertovce

Penzion Na Čertovce

Dolní Orlice 100, Červená Voda
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
UBYHOR s.r.o. IČ: 17810663


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
32,7 km
Zastávka
0,1 km
Zjazdovka
2,6 km
Bežkovanie
2,5 km

O ubytovaní

Penzión na Čertovce sa nachádza v obci Dolní Orlice, neďaleko Dolnej Moravy (8,9 km) a Králického Sněžníka (21 km). Malebná krajina v blízkosti poľských hraníc je bohatá na zaujímavé výletné ciele a prírodné či historické pamiatky. Nudiť sa tu určite nebudete, a to v žiadnom ročnom období.

Ak si radi užívate krásne výhľady, vystúpte na 33 m vysokú rozhľadňu Suchý Vrch v Orličkách (9,2 km), rozhľadňu Křížová hora pri mestečku Červená Voda (3,8 km) alebo na rozhľadňu Val pri Dolnom Hedeči (4,7 km). Prejsť sa môžete aj Chodníkom v oblakoch (15,7 km), čo je 710 metrov dlhý chodník s 55 metrov vysokou vyhliadkovou vežou a 100-metrovým toboganom.

Zaujímavé poznatky získate pri návšteve Mestského alebo Vojenského múzea v Králikách (2,5 km) a pri prehliadkach okolitých historických pamiatok. Vydajte sa napríklad do barokového kláštora na Hore Matky Božej (4 km) pri Králikách alebo na zámok Velké Losiny (28,5 km), kde sa v 17. storočí odohrávali krvavé procesy s údajnými čarodejnicami. Na konci 60. rokov sa tu dokonca natáčala časť slávneho filmu Kladivo na čarodejnice.

Velké Losiny majú aj ďalšiu skvelú atrakciu - termálny park (28,8 km) s 5 vnútornými a 4 vonkajšími bazénmi, vodnými atrakciami, 4 typmi sáun a širokou ponukou masáží a procedúr. V zime si tu skvelo rozprúdite krv v žilách návštevou jedného z okolitých skiareálov, neďaleko penziónu nájdete napríklad Skiareál Šanov (2,4 km), Skipark Červená Voda (8,1 km), Ski centrum Sněžník (12,6 km) s najstrmejšou zjazdovkou v Česku alebo Freestyle park Dolní Morava (13 km).

Kde budete spať?

Dvojlôžková izba č. 102 meria 28 m² a má výhľad na záhradu. Nájdete tu 2 samostatné jednolôžkové postele, pohovku s konferenčným stolíkom, televízor a šatníkovú skriňu. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchou a k dispozícii budete mať tiež WiFi pripojenie.

Dvojlôžková izba č. 103 je väčšia (35 m²), budete z nej mať výhľad na záhradu a na údolie. Izba je vybavená manželskou posteľou, televízorom, pohovkou či kreslami na posedenie, šatníkovou skriňou a WiFi pripojením. V kúpeľni nájdete sprchový kút.

Dvojlôžková izba č. 104 má 30 m² a výhľad na záhradu. K vybaveniu izby patrí manželská posteľ, televízor, pohovka alebo kreslá, šatníková skriňa, WiFi pripojenie a kúpeľňa so sprchovým kútom.

Päťlôžková izba č. 101 má celkovú rozlohu 65 m² a skladá sa z 2 spální. V jednej z nich nájdete manželskú posteľ a kreslá na posedenie, v druhej sú 3 jednolôžkové postele, gauč, šatníková skriňa a televízor. Kúpeľňa je so sprchou. Tešiť sa môžete na výhľad na lúku, kde sa v lete pasú kone.

Päťlôžkový apartmán č. 201 poskytuje priestor 70 m² a výhľad na detské ihrisko a na Suchý Vrch. Skladá sa z 2 miestností, v jednej izbe sú 3 jednolôžkové postele, v druhej zas rozkladacia pohovka pre 2 osoby. Navyše má plne vybavenú kuchyňu vrátane chladničky a mikrovlnnej rúry. Nechýba tu ani samostatná kúpeľňa so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou penziónu je aj reštaurácia, kde vám každé ráno od 8:00 do 9:30 hodín naservírujú chutné raňajky. Na výber budete mať z 5 možností. Obed aj večeru si môžete zvoliť z jedálneho lístka, kde nájdete nielen rôzne mäsové špeciality, ale aj bezmäsité jedlá a šaláty.

Cestujete s deťmi?

V peknom počasí sa deti vyšantia na vonkajšom ihrisku, v reštaurácii je pre ne navyše pripravené špeciálne detské menu.