Parkhotel Harrachov ***

Parkhotel Harrachov ***

Rýžoviště 485, Harrachov
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Harpi-hotel s.r.o. IČ: 08669937


+420 481 529 395

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 295 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Vzdialenosť od jazera
18,5 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
0,2 km
Bežkovanie
0,2 km

O ubytovaní

Parkhotel Harrachov *** sa nachádza asi 1,5 km od centra mesta Harrachov v pokojnej časti zvanej Rýžoviště. Je ideálnou voľbou pre odpočinok i aktívnu dovolenku v akomkoľvek ročnom období.

Najbližší vlek je vzdialený len 200 m od hotela a ponúka jednoduché napojenie na zjazdovky Skiareálu Harrachov. Okolie ponúka skvelé podmienky pre turistiku a cykloturistiku. Vydajte sa napríklad na Čertovu horu (3 km), k Mumlavskému vodopádu (2 km), alebo navštívte Včelí náučný chodník (1 km). Priamo v Harrachove môžete navštíviť banícke múzeum (2 km) alebo napríklad skláreň Novosad (4 km), ktorá je najstaršou sklárňou na svete a dnes k nej patrí aj obľúbený pivovar. Jedinečným zážitkom je nostalgická jazda vlakom s unikátnou ozubnicovou lokomotívou do Tanvaldu.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou. Väčšina izieb má krásny výhľad na Čertovu horu.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej hotelovej reštaurácii s terasou a úchvatným výhľadom na Černú horu sa môžete tešiť na raňajky a večere vo forme bohatého bufetu. Stačí si vybrať z pestrej ponuky domácej kuchyne. Pochutnáte si napríklad na polievkach, teplých i studených pokrmoch, prílohách, zeleninových šalátoch a domácich múčnikoch. K posedeniu s pohárom lahodnej kávy či obľúbeného alkoholického nápoja priamo nabáda lobby bar s bio krbom. Večer si tiež môžete spríjemniť partiou biliardu, zahádzať si šípky alebo si dať turnaj v ping pongu.

Kde budete relaxovať?

Starostiam všedného dňa ľahko uniknete v hotelovom wellness centre. Zohrejte sa vo fínskej alebo infra saune a oddýchne si v príjemnej relaxačnej miestnosti. Doprajte si tiež niektorú z masáží.

Cestujete s deťmi?

V hoteli nájdu skvelé zázemie aj malí hostia. Pre najmenšie deti je pripravená priestranná herňa s mnohými hračkami, kresliacim ateliérom a plátnom na premietanie rozprávok. Na vonkajšom ihrisku nájdu deti šmýkačku, hojdacie taniere, povrazovú stenu, mini horolezeckú stenu, pieskovisko, hojdačky či veľkú trampolínu.

Niečo naviac

Počas pobytu sa rozhodne nudiť nebudete. Zahrať si tu môžete biliard, šípky, stolný tenis i air hockey. Na recepcii je možné si zapožičať stolné hry aj knihy v češtine, angličtine, nemčine i francúzštine.

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete
Krkonošský národný park v lete
Chodník korunami stromov Krkonoše
Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Mumlavské vodopády