Recenzie a hodnotenie: Park Hotel *** (Miskolc)

4,4/5
(Celkom 86 hodnotení)Skvelé
Miskolc, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4,4/5

Personál

3,6

Interiér hotela

2,8

Lokalita hotela

3,8

Strava

3,6

Služby hotela

3,1
5/5  
(Piroska B. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 8. 8. 2022
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Mali sme skvelý čas a dostali sme presne to, čo sme očakávali. Bolo tam čisto, jedlo bolo veľmi chutné, personál ochotný a milý. Dúfam, že sem môžeme prísť inokedy.
4/5  
(Jana B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 10. 7. 2022
Hotel už něco pamatuje, ale to není podstatné. Personál ochotný, jenom ta jazyková bariéra, ale vždy jsme se s úsměvem domluvili, strava výborná. Výlety dle turistické mapy OK.
4/5  
(Tímea K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 16. 6. 2022
Celkovo fajn.
5/5  
(Hajnalka B. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 8. 3. 2022
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Jedlo bolo vynikajúce. Personál bol milý. Oddelenie wellness by sa malo trochu rozvinúť.
5/5  
(Martin Suchý S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 17. 2. 2022
Jezdíme do hotelu několikátý rok a neměnili bychom.
4/5  
(Petra S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 6. 7. 2021
Hotel odpovídal popisu, jídlo dobré. V sobotu jsme se díky svatbě vůbec nevyspali a trochu bych zapracovala na úklidu, jinak spokojenost.
4/5  
(Lukáš T. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 7. 2020
Hotel bol sympatický, milý príjemný personál, bazén, sauny, jakuzza, krásny dvor a terasa...investoval by som troška do renovácie hotela, nakoľko sa mi zdalo ako keby som bol v roku 1997...
4/5  
(Silvia M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 20. 3. 2020
Pobyt odpovídal popisu, veľmi milá pani recepčná, personál ochotný a ústretový, strava výborná, wellness trošku slabší, jaskynné lázne užasnéé, ceny nízke. Určite odporúčam - za malo peňazí, veľa muziky :)
4/5  
(Iveta M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 17. 3. 2020
Starší hotel, ale udržiavaný. Jedlo výborne, personál sa snažil. Oplatí sa navštíviť jaskynné kúpele a hrad v blízkosti Miškolca.
4/5  
(Peter Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 6. 3. 2020
Ubytovanie: starší hotel - bolo všade čisto. Dostali sme všetko čo bolo na kupóne. Wellness: Vonkajší bazén bez vyhrievania, vonkajšia vírivka s vyhrievaním a sauna. Bola tam aj bylinková a soľná miestnosť (skôr také provizórne). V blízkosti sú aj jaskynné kúpele - v zime sú skôr určené na relax. Žiadne atrakcie, len voda v jaskyni :)
4/5  
(Adam L. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 17. 12. 2019
S pobytem jsme byli spokojení až na jednu věc, a to byl pan recepční. Vůbec nám nedokázal s ničím poradit a ani neměl ochotu. Na recepci místo toho aby nám s něčím pomohl tak hrál hry na počítači a chodil ven kouřit.Vždy jsme čekali večer až přijde paní recepční v 18:00, ta byla velmi ochotná. Děkuji, s pozdravem Ligocki
5/5  
(Martin Suchý S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 12. 2019
Prostředí hotelu perfektní, velice ochutná recepční. Jídlo vynikající, všeho bylo dost, číšník s personálem také velice ochotní. Všem doporučuji, byli jsme zde už potřetí a neměnili bychom.
5/5  
(Martin Suchý S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 12. 2019
Prostředí hotelu perfektní, velice ochotná recepční. Jídlo vynikající, všeho bylo dost, číšník s personálem také velice ochotní. Všem doporučuji, byli jsme zde už potřetí a neměnili bychom.
4/5  
(Ján H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 22. 11. 2019
Hotel je v okraji tichej štvrte, útulný, čistý s príjemním a milím personálom. Napriek rečovej bariére je možné sa v pohode dohovoriť. Oceňujem rozmanitú stravu.
4/5  
(Jaroslav H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 19. 11. 2019
Spokojenost, odpovídá nabídce.
4/5  
(Ján L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 9. 2019
Všetko bolo v poriadku až nato že v kupone sa uvadza 10 percentna zľava na vstup do kupelov. Pri pobyte 5 dni nam bola dana iba prvý deň. Neviem kto zavádza.
5/5  
(Zdeněk H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 27. 9. 2019
Velice spokojeni a zvlášt chci ohodnotit profesinalitu čišníku, opravdu supr.
5/5  
(Lubomíra S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 13. 7. 2019
Skutečnost odpovídala nabídce, personál velmi vstřícný, přívětivý. Kromě jeskynních lázní doporučujeme aquapark poblíž vlakového nádraží.
4/5  
(Alena O. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 22. 11. 2018
Hotel zodpovedal popisu, strava vynikajúca, personál super až na jedného recepčného...
4/5  
(Ingrid P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 10. 2018
Do tohto hotela sa pravidelne vraciam s mojou maminou. Vždy sa snažia niečo vylepšiť, personál je ústretový, kuchyňa nám vyhovuje. Jediné, čo nám tentokrát nevyšlo bolo to, že mali pokazený výťah - so schodami mala mamina menší problém. Avšak dali nám izbu na 1 poschodí - tak sme to zvládli.
4/5  
(Ingrid M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 10. 2018
Hotel spĺňal naše kritériá, síce trošku opotrebovaný nábytok, ale bolo čisto. Od wellnessu som očakávala podstatne viac, personál sa veľmi netrhal pri týchto službách. Sauny neboli vyhriate, tak trošku mi to pripadalo, ako by to bol len marketingový ťah zo strany hotela a vôbec sa nepoužívajú. Strava bola OK. Vadili mi smeti okolo hotela pri odpadkových kontajneroch.
5/5  
(Beata G. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 31. 8. 2018
Personál sa o nás dobre staral, strava výborná, okolie veľmi pekné, s pobytom sme boli spokojní. Dakujeme.
4/5  
(Jan N. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 11. 8. 2018
S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování slušné, neustále velice obsazený hotel domácími turisty, chutná strava až na ty neustále stejné, v těch vedrech těžké, ale chutné teplé večeře. Personál hotelu ochotný, my měli ale problém se domluvit, umím německy, oni jedině maďarsky nebo jen anglicky, takže komunikace byla velice obtížná. Wellness snad ani nebylo wellness, venku za hotelem malý bazének a malá neustále plná vířivka malých dětí. Jinak personál hotelu, tedy obsluha v jídelně velice příjemní. Nás překvapilo jak maličké jsou jeskynní lázně, velice malá plocha přeplněna lidmi, vystavena slunci a vedru, troška stínu jen u plotu, tam se všichni tlačili, ale zase tam bylo místo kde se mohlo kouřit, takže jsme uvítali, že blíže k hotelu bylo velké městské koupaliště, bohatě zastíněné, kde sa dalo krásně koupat i zaplavat, takže jsme chodili tam. Hrozná vedra ztěžovala pobyt, scházela klimatizace na pokoji, ale o tom jsme věděli, některé pokoje v hotelu klimatizovány jsou, ale zase nevím, zda je má k dispozici Travelking. Nejhorší zážitek byla půjčovna kol, chtěli jsme si jeden večer zajet s manželkou po cyklostezce do Miskolce, kol tam mají 6. ale v katastrofálním stavu, je vidět, že se o ně nikdo nestará, kola nebrzdila, přehazovačky nefungovaly, gumy podhuštěné, takže jsme vyjeli a po 10 minutách hrozné jízdy kola vrátili.
4/5  
(Běla V. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 25. 7. 2018
Strava byla výborná.
5/5  
(Miroslav Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 10. 7. 2018
Se vším jsem byl velmi spokojen nemám žádné výhrady.
4/5  
(Veronika S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 6. 2018
Hotel pekny, aj ked starsi, ale vidno ze postupne ho rekonstruuju, my sme mali taku starsiu izbu, ale nebol ziaden problem. Akurat wifi pripojenie bolo slabe a nefungovalo poriadne. Výborná však bola strava, naozaj sme si pochutili, hlavne na večerách, personal milý, ochotný. Vírivku by bolo fajn trochu vyčistiť, inak to bolo fajn, kúpele boli asi 15 min pešo od hotela, cez nádherný park, takže odporúčam prechadzku.
5/5  
(Jarmila Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 6. 2018
Klidné prostředí, útulný a čistý pokoj s balkonem a klimatizaci.
4/5  
(Jozef L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 4. 2018
Hotel zodpovedal *** hviezdičkam, už je na ňom vidieť "zub času", ale personál veľmi ochotný. V okolí upravené pekné zelené parky na prechádzky. V hoteli sa nedalo platiť kartou, len hotovosť, ale zoberú aj EUR. Biliard sme na hoteli nenašli, ale stolný tenis, futbal a šípky OK. Zľavu do kúpeľov nám pri vstupe nedali. Strava chutná a v prípadne potreby priebežne dopĺňaná. Z výletom sme ale boli veľmi spokojný.
5/5  
(Ingrid P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 29. 4. 2018
Hotel a prostredie zodpovedalo popisu, oproti minulého roku bol hotel značne upravenejší, vymaľovaný, nová strecha. Asi postupne zveľaďujú, snažia sa, strava bola dobrá, personál veľmi milý a ústretový, pobyt za primeranú cenu pre nenáročných môžem len doporučiť. Samotné kúpanie v jaskyni je zážitok.
4/5  
(Ján L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 14. 4. 2018
Personal, strava dobra, ubytovanie trochu ošumele bez upratovania. Celkove spokojny.
2/5  
(Lucie H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 7. 4. 2018
Staré pokoje, plesnivé. Strava OK, to jsme si pochutnali. Ale s příplatkem za svátek i víkend ubytování vyšlo v přepočtu na 960Kč/osoba/noc a za tuto cenu si umím představit podstatně jiný komfort. Wellness jsme nevyužili. Jeskynní lázně = je vidět, že už to nějaký rok funguje, v bazénech nebyla přírodní voda, ale teplá, přechlorovaná. Navíc se v jeskyních vše tak rozléhalo, že po 2 hodinách jsme byli rádi, že jdeme pryč.
4/5  
(Zoltán K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 3. 4. 2018
Hotel z čias socializmu
5/5  
(václav H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 4. 2018
Velice spokojený. Nelze platit kartou - vše v hotovosti.
4/5  
(Gabriela V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 2. 4. 2018
Strava bola výborná. Welnes nebol - sauny neboli zapnuté. Recepčný nekomunikoval v žiadnom jazyku iba v maďarčine.
5/5  
(Rostislav H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 31. 3. 2018
Starší ale komfortní hotel v naprosto klidné části města, parkování bez problémů před hotelem. Jídlo výborné a dostatek, jako ostatně všude. Jediným negativem je to že je poměrně daleko od lázní, cca 20 minut pěšky přičemž polovina cesty je hezkým parkem. Lázně samotné jsou naprostým unikátem. Většina je v podzemních tunelech. Podstatné je i to, že lázně Miskolc Talpolca si mohou díky složení a teplotě vody užít i malé děti.
4/5  
(Gabriela B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 3. 2018
Hotel je pre nenáročných. Strava vynikajúca a dostatočná.
5/5  
(Božena Ď. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 12. 2017
Jaskynné kúpele sú veľmi pekné, návštevníkov bolo menej ako v sezone a to bola veľká výhoda. Mohli sme si vychutnať všetky atrakcie, bazény bez návalu. Ubytovanie v hoteli priemerné, strava dobrá. Mimo sezony určite odporúčam.
5/5  
(Martin Suchý S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 12. 12. 2017
Vřele doporučujeme. Pěkný, čistý a klidný hotel. Personál hotelu vstřícný. Strava byla vydatná a velice chutná :-) . Jeskynní lázně SUPER!
4/5  
(Janka O. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 12. 2017
Hotelová izba staršie zariadená; strava výborná, personál dobrý, milý, len málo ovládajúci napr. nemčinu; SPA neďaleko peši a skvelé; najprv si sami zaplatíte vstup a po návrate Vám personál preplatí vstupné.
5/5  
(Jana H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 1. 12. 2017
Boli sme velmi spokojni, izba, WC, sprcha čiste, postelne pradlo vonave ako doma, telka, chladnička na izbe. Personal mily, usmievavy, ochotny, jeden čašnik vedel dokonca aj trochu po slovensky, ale aj tak by sme si porozumeli. Bohate ranajky, na večeru sme mali na vyber z dvoch polievok, dvoch hlavnych jedal plus dezert - jedlo chutne, plny tanier. Do jaskynnych kupelov sme to mali asi takych 600 metrov, vstupne sme si vyplatili a potom nam na recepcii vratili peniaze. Wifi na izbe bolo, parkovanie zadarmo - proste super, odporučam, pridem aj nabuduce.
4/5  
(Janka S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 11. 2017
Hotel bol dobrý, no nemali v prevádzke saunu. Strava bola výborná. Personál bol ústretový, milý.
4/5  
(Petra Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 25. 11. 2017
Prostředí odpovídalo popisu, strava byla výborná a personál ochotný.
5/5  
(Miroslav P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 11. 2017
Hotel zodpovedal popisu. Strava bola vynikajúca. Maximálna spokojnosť.
5/5  
(Ludmila P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 21. 11. 2017
Strava vynikající, personál milý. Jednodenní vstup do jeskynních lázní zdarma jsme nevyužili, protože bychom museli jet pro vstupenku asi 20 km daleko, takže jsme si vstupy radši kupovali ze svých prostředků.
4/5  
(Veronika F. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 15. 11. 2017
S pobytom sme boli spokojný, všetko bolo tak, ako v popise, personál milý, strava hotela bola chutná, na večeru polievka, hlavne jedlo možnosť vybrať z 2 jedál a koláčik ako dezert, ale nápoje si platíte sami. Ranajky formou švédskych stolov. Wellnes sme nevyužili nakoľko vírivka bola vonku i keď v nej bola teplá voda, no vonku bolo chladno. Vstup do jaskynných kúpeľov sme si museli zaplatiť sami a s bločkom na recepcii pri odhláseni z hotela nám z tej sumy odrátali miestny poplatok a zbytok vrátili vo forintoch.
5/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 11. 2017
Při problému v zahraničí ihned přišla pomoc ze strany Travelkingu.
5/5  
(Zdeňka B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 7. 11. 2017
Vše bylo perfektní. Hotel byl starší, ale vše bylo čisté. Personál i když neuměl česky se snažil a vždy jsme se domluvili. Všichni byli moc milí. Lázně byly super. Jen je škoda, že musíte sebou pořád nosit hotovost. Proč to už nebylo na čip, nevíme.
5/5  
(Vlastimil V. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 6. 11. 2017
Všechno v pořádku, dobrá strava, ochotný personál, čistota, prostě super.Trochu jazyková bariéra.
5/5  
(Stefan N. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 10. 2017
Veľmi sa nám páčilo prostredie hotela, pobyt bol podľa popisu, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne aj s personálom sme boli spokojní.
4/5  
(Martin K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 2. 10. 2017
Strava primeraná spolu s ubytovaním na úrovni 3. hviezdičiek. Nemám výhrady.Jediná vec, ktorá ma "vytočila" bola absolútna absencia akéhokoľvek propagačného materiálu miesta, či oblasti, nenašiel som jednu - jedinú orientačnú mapku trasy hotel - SPA jaskynné kúpele. Aj keď to nie je ďaleko, všetko je skryté v rozsiahlom, peknom a hustom mestskom parku. Keď ste tam po prvý krát, naviac chcete ísť s autom na najbližšie miesto parkovania, tak dopadnete po recepčných informáciách tak ako ja. Blúdil som ako idiot a vypytoval sa miestnych. Maďarsky neviem. Peši to od hotela nie je ďaleko, ako som dodatočne zistil, manželka má však problémy s chôdzou. Nuž podobne dopadli na druhý deň rodinka s deťmi z Čiech, ktorí nás náhodou oslovili na parkovisku nášho hotela, pred odchodom domov. Boli na recepcii, kde ich "doviedla" informácia, že v hoteli PARK je údajne aj informačné centrum. Nuž nebolo. Dopadli podobne, avšak po mojom vysvetlení trasy sa aspoň nemotali viac ako ja. Nuž toto som ešte nezažil. Opakujem, nenarazil som na jednu, jedinú mapku a nezaregistroval som jednu - jedinú smerovku, ktorá by ma do SPA nasmerovala. Asi nechcú cudzincov. Odporúčam upozorniť recepciu hotela, nech poskytujú svojom hosťom aspoň jednoduchú mapku trasy z hotela do jaskynných kúpeľov, hoci nakreslenú rukou a nemusí byť ani na kriedovom papieri a farebná. Priznám sa, že to som ešte nezažil ani v rozvojových krajinách. Ináč pobyt v kúpeloch bol senzačný a doslova zážitkový. Rád sa tam vrátim (keď už poznám trasu ako...).

Práve v predaji pre Park Hotel ***

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet