Malachit Karpacz Spa Hotel ***

Malachit Karpacz Spa Hotel ***

Staszica 12, Karpacz
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
GRUPA PTA SP Z o.o. IČ: 368944530


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 40 Zł/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,1 km
Zastávka
1,4 km
Aquapark
4,5 km
Zjazdovka
4 km
Bežkovanie
3,5 km

O ubytovaní

Malachit Karpacz Spa Hotel *** leží len 4 km od hraníc s Českom v obľúbenom letovisku Karpacz, ktoré je kúpeľným mestom a lyžiarskym letoviskom v jednom. Vydajte sa objaviť krásy poľskej strany Krkonôš.

Z hotela je prekrásny panoramatický výhľad, ktorého súčasťou je aj najvyššia česká hora Sněžka (8 km), ktorú môžete zdolať netradične po trasách z Poľska. V okolí hotela vedie takmer 100 km značených turistických chodníkov, ktoré vám umožnia spoznať jeden z prírodne najcennejších regiónov Poľska. Na výlet sa môžete ďalej vydať napríklad na Krkavčie skaly (650 m), k vodopádu Dziki (4,8 km) či k horskému jazeru Malý Staw (8 km), na ktorého brehu leží najstaršia horská chata v Poľsku. Na vlastné oči môžete vidieť aj unikátnu pamiatku – drevený kostol Wang (5,5 km), ktorý bol postavený v 12. storočí v Nórsku a do Poľska bol presunutý v 19. storočí.

Čo ponúknuť má aj Karpacz. Nájdete tu napríklad Múzeum športu a turistiky (1,4 km), múzeum voskových figurín (2,2 km), westernové mestečko (4,5 km), múzeum hračiek (2,5 km) či bobovú dráhu (2 km). V Aquaparku Tropicana (4,4 km) si po celý rok užijete vodné radovánky aj oddych vo wellness.

Karpacz je rajom pre milovníkov zimných športov. Svahy Karpacz Ski Areny sú z hotela vzdialené iba 4 km. Ďalšie skvelé lyžiarske areály sú v neďalekom stredisku Szklarska Poręba (28 km) alebo v českej Peci pod Sněžkou (35 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortne zariadenej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou. K vybaveniu patrí WiFi pripojenie, televízia, telefón, chladnička, rýchlovarná kanvica a fén.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii na vás budú každé ráno čakať bohaté bufetové raňajky. Počas dňa je potom možné prípadný hlad zahnať pokrmami z jedálneho lístka reštaurácie. Večere pre hotelových hostí sú servírované.

Za zábavou aj pohárom svojho obľúbeného nápoja skočte do hotelového baru, kde je možné si zahrať šach alebo biliard.

Kde budete relaxovať?

Pre zaslúženú dávku relaxácie vyrazte do wellness centra. K dispozícii je tu vnútorný bazén o rozlohe 52 m², vírivka, sauna a soľná jaskyňa. Dopriať si môžete tiež množstvo druhov masáži a liečebných procedúr.

Cestujete s deťmi?

Na najmenších hostí čaká zábava v detskom kútiku. Pre dospelých je tu zase stolný tenis, futbal a spoločenské hry.