Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Recenzie a hodnotenie: Kastélyhotel Sasvár (Matra)

5/5
(Celkom 6 hodnotení)Vynikajúce
Parádsasvár, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Henrieta M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 4. 2017
Prostredie hotela bolo nádherné, romantické, tiché, pobyt zodpovedal popisu čo sme na Travelkinge čítali, využili sme všetko čo sme mali na kupóne, strava bola vynikajúca a veľmi chutná, personál veľmi milí, wellness síce bol menší ale mali sme dostatok priestoru a niekedy sme mali aj celkom pre seba celý bazén. Neďaleko hotela sú možnosti na výlet, určite odporúčame dedinku Recsk čo je 9km od hotela a tam Národný pamiatkový park a určite hrad Sirok čo je 23km.
5/5  
(Stanislav G. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 8. 9. 2016
Všetko bolo super až nad očakávania. Jedno by som vytkol personál neovláda anglický jazyk a keď tak veľmi slabo. Takže odporúčam ľuďom hovoriacim po maďarsky. Už sa teším na ďalšiu návštevu určite sa vrátime. Jedlo super aj syn si stále našiel niečo čo mu chuti nakoľko je trošku výberavý. Prijal by som nonstop otváracie hodiny welnesu ale chápem že z bezpečnostných dôvodov to asi nebude možné. Veľmi príjemné prostredie pre páry ale aj rodiny s deťmi.
5/5  
(Anna K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 3. 9. 2016
Výber hotela zodpovedal našim očakávaniam. Prostredie veľmi pekné, ubytovanie na úrovni dobového zámockého štýlu, útulné, čisté ...personál milý, ústretový ...výborná kuchyňa , wellness splnil očakávania, doplnkové služby tiež na úrovni...využívali sme fitness, bowling, veľmi dobre vybavenú detskú izbu. Doporučujem výlet do Egru.
5/5  
(Július J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 29. 8. 2016
Ubytovanie,strava, ochota personálu - všetko na 1 ***** Neskutočný kľud. Fantastický relax !