K-Triumf Resort ****

K-Triumf Resort ****

Hustířanská 209, Velichovky
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Lázně 1897, s.r.o. IČ: 03030997


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
8 km
Zastávka
1 km
Aquapark
7 km
Zjazdovka
30 km

O ubytovaní

Ubytujte sa v úplne unikátnom Rezorte K-Triumf Velichovky **** v srdci východných Čiech neďaleko Hradca Králové. Rezort je situovaný v krásnej prírode a patrí mu aj obora s vysokou zverou. Zároveň to odtiaľto nebudete mať ďaleko k rozmanitým, zaujímavým miestam Česka. Pokiaľ máte radi vojenskú históriu, nesmiete vynechať pevnostné mesto Josefov (9 km) ani farmaceutické múzeum Hospitalu Kuks (9,4 km). Milovníci cykloturistiky určite ocenia množstvo miestnych cyklotrás. Vydajte sa odtiaľto na výlet do známej ZOO Dvůr Králové nad Labem (13 km) či na známe miesta z knižky Boženy Němcovej „Babička“, ako je Babiččino údolí (20 km) a *Zámok Ratibořice * (20 km).

Kde budete spať?

Izby Standard bez balkóna sú svetlé a komfortne zariadené. Merajú 20 m² a k ich vybaveniu patrí vlastná kúpeľňa, televízia, WiFi pripojenie a malá chladnička. K manželskej posteli je tu možné pridať aj prístelku.

Izby Standard s balkónom sú o niečo väčšie (26 m²) a z balkóna budete mať výhľad rovno na oboru. Vybavenie inak zostáva rovnaké, nechýba vlastná kúpeľňa, televízia, chladnička či bezdrôtový internet. Izby umožňujú prístelku.

Izby Deluxe bez balkóna (24 m²) sú nadštandardne a moderne zariadené, oproti izbám Standard majú navyše aj s klimatizáciu. Hodia sa teda, pokiaľ si chcete dopriať viac komfortu. Ani v týchto izbách nesmie chýbať WiFi, TV, chladnička a vlastná kúpeľňa a je tu možná prístelka.

Izby Deluxe s balkónom sú oproti variantu bez balkóna trochu väčšie (26 m²), prevedenie interiéru a vybavenia inak zostáva rovnaké. Môžete teda počítať s klimatizáciou, bezdrôtovým internetovým pripojením, vlastnou kúpeľňou, TV či chladničkou. Aj tu je možnosť prístelky.

Apartmány Deluxe sú z ponúkaných izieb najväčšie (45 m²) a skladajú sa zo samostatnej spálne s manželskou posteľou a obývačky s rozkladacou pohovkou, tá môže zároveň poslúžiť ako prístelka. Výhodou je aj priestorný balkón s výhľadom na odbore. Všetky apartmány sú klimatizované, majú WiFi, TV a chladničku, niektoré majú v kúpeľni vaňu.

Na čom si pochutnáte?

Štýlová hotelová reštaurácia s kaviarňou a vonkajšou terasou s krásnym výhľadom do obory je vhodná pre rodiny s deťmi aj pre tých, ktorí hľadajú pokoj v srdci prírody. V menu nájdete pokrmy českej i medzinárodnej kuchyne vychádzajúce prevažne z vlastných čerstvých surovín.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness centrum s presklenou terasou a výhľadom do obory je miestnou špecialitou, ktorú si zamilujete. Čakajú na vás 2 vírivky, zážitkové sprchy, parná sauna, relaxačné lehátka s presklenou terasou s výhľadom do obory s vysokou zverou a rybníkom, prípadne aj privátna sauna (nie je súčasťou wellness centra) a masáže.

Cestujete s deťmi?

Detské ihrisko aj detský kútik už na vaše deti čakajú.

Niečo naviac

Pre športové vyžitie sú pre vás vždy pripravené vonkajšie tenisové kurty, moderná tenisová hala, ihrisko na squash aj fitness centrum či bowlingové dráhy. Zahrajte si nohejbal, plážový volejbal, kroket alebo napríklad pétanque. Požičajte si tu aj bicykle a navštívte obľúbené turistické miesta v okolí takto. Nudiť sa tu rozhodne nebudete!