Recenzie a hodnotenie: Hotel Swing **** (Krakov)

4/5
(Celkom 1 hodnotení)Skvelé
Kraków, Poľsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Jarmila S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 24. 7. 2023
Hotel čistý, pokoje pěkné, postele měkké, vynikající zatemňovací závěsy na pokoji. Výběr jídla na snídani velice pestrý. Negativa - po příjezdu jsme si objednali polívku pro 4 os. V prázdné restauraci jsme čekali 35 min. Na recepci nám neřekli o wellnes a nedali náramky na pláž. Až 2. den po urgování. Na pokoji rušila v noci lednička, která se nedala vypnout. Cena 60 zl. (330 Kč) za den parkování je nepřiměřeně vysoká, parkoviště nikdo nehlídal.

Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Swing **** pre mňa bol prvou, ale iste nie poslednou návštevou Krakova. Celý víkend sme si skutočne užili. Môžeme pochváliť čisté, vkusne zariadené a hlavne klimatizované izby, rovnako ako celkovo pekné interiéry hotela. Raňajky boli bohaté a pestré, z ponuky si pravdepodobne vyberie každý (trošku mi ale chýbalo rastlinné/bezlaktózové mlieko). Hotel môžem odporučiť ako párom, tak najmä rodinám s deťmi, pre ktoré bude susediaci aquapark skutočným rajom na zemi. Pozitívom je aj pokojná lokalita a vďaka pomerne lacným taxi službám aj dobrá dostupnosť do mesta. Krakov je krásny a bohatý na pamiatky a výletné ciele, za jeden víkend sme naozaj stihli navštíviť len zlomok toho, čo je v meste možné vidieť.”

Eliška Srncová - Marketingový tím
Osobne overené v: Júli 2023

Práve v predaji pre Hotel Swing ****

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet