Hotel Avanti ****

Hotel Avanti ****

Střední 61, Brno
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
10 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,5 km

O ubytovaní

Hotel Avanti **** nájdete v pokojnej a zelenej časti Brna, odkiaľ je to kúsok k najzaujímavejším miestam moravskej metropoly.

V bezprostrednej blízkosti hotela lákajú na prechádzky obľúbený park Lužánky (500 m) a botanická záhrada s arborétom (1,4 km). Ďaleko to nie je ani k brnianskej pamiatke UNESCO - vile Tugendhat (1,4 km). Do centra mesta s ikonickým hradom Špilberk (3 km), námestím Slobody (2,4 km) a katedrálou sv. Petra a Pavla s vyhliadkovou vežou (3 km) sa ľahko dostanete hromadnou dopravou, prípadne si môžete urobiť výlet pešo.

Nekonečné možnosti zábavy i poznania ponúka množstvo brnianskych podnikov, múzeí a galérií. Navštívte napríklad Moravskú galériu v Brne (2,5 km), Technické múzeum v Brne (3 km) alebo zábavný vedecký park pre celú rodinu VIDA! science centrum (3 km).

Veľa možností vyžitia ponúka Brnianska priehrada zvaná Prýgl (8 km), ktorej krásy môžete objavovať pri obľúbených vyhliadkových plavbách parníkom. Lodnou dopravou sa dostanete až k severným brehom priehrady, kde sa nachádza hrad Veveří (18 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete na dvojlôžkovej izbe Classic s rozlohou 24 m². Okrem pohodlnej postele sú izby vybavené balkónom, klimatizáciou, WiFi pripojením, LCD televíziou, minibarom, telefónom, trezorom a fénom. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa.

Za príplatok je možné zaistiť ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Premium s balkónom a v novom dizajne. Pri tomto type izieb je súčasťou vybavenia navyše čajový a kávový set.

Na čom si pochutnáte?

V hotelových reštauráciách Avanti a Arkáda sa podávajú chutné jedlá českej i medzinárodnej kuchyne pripravené z tých najkvalitnejších surovín. Každé ráno pobytu sa môžete tešiť na bohaté raňajky vo forme bufetu a potom je možné objednávať špeciality à la carte. Miestny šéfkuchár navyše pravidelne prekvapuje tematickými týždňami podľa sezóny. K výbornému jedlu tu môžete ochutnať výborné víno z vychýrených juhomoravských viníc. Na skvelú kávu a lahodné domáce zákusky láka hotelový Café bar.

Kde budete relaxovať?

Počas pobytu si oddýchnete vo verejnom strešnom wellness centre. Jeho súčasťou je sauna s výhľadom na Brno, vonkajšia vírivka a fitness centrum.

Privátne wellness je vybavené vírivkou (s tlakovou aj bublinkovou masážou), fínskou a arómou saunou, škótskou sprchou, solárnou lúkou a reflexologickou zónou. Pre pohodlie hostí sú lavice aj podlahy wellness vyhrievané.

Niečo naviac

Zahrajte si tu aj bowling na vlastných bowlingových dráhach hotela.