O ubytovaní

Hotel Rudolf *** zariadený v stredomorskom štýle sa nachádza pár minút chôdze od jedného najväčších kúpeľných komplexov v Európe. V Aqua-Palace (1 km) nájdete kúpalisko pod holým nebom, liečebné kúpele, aquapark a kryté zážitkové kúpele. Neďaleký Národný park Hortobágy (30 km) je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO. Na výlet sa môžete vydať aj do blízkeho Debrecenu (18 km), kde nájdete veľa historických budov a kostolov aj zoologickú záhradu.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Standard s balkónom. Izby sú vybavené klimatizáciou, satelitnou televíziou, WiFi pripojením, telefónom, rádiom, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s terasou sa podávajú pokrmy tradičnej maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Ráno si tu vychutnáte raňajky formou bufetu, večer sa môžete tešiť na servírované večere. Na terase s barom si užijete príjemnú atmosféru, otvorenú kuchyňu i večery so živou hudbou.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness na vás čaká vírivka, parná sauna a parný kúpeľ. K dispozícii sú tiež dva termálne bazény s teplotou vody 34 - 36 °C. Spríjemniť deň si môžete niektorou z profesionálnych masáží aj liečebných procedúr.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pripravený detský bazén a herňa plná zábavy.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Lenka H.) ( - Česko)

V hotelu by to možna nějaké malé udržby chtělo, ale jinak spokojenost se všim s jídlem, obsluhou.

Skvelé (Mária Š.) ( - Slovensko)

Všetko bolo vporiadku boli sme milo prekvapený, jedine minus bolo upratovanie na izbe, personal, strava super.

Vynikajúce (Vladimír Š.) ( - Česko)

Jídlo bylo výborné, ubytování dle předpokladů, pouze ovladač klimatizace byl za příplatek. Mínus: přihlašovací formulář byl jako pro uprchlíky (kdy jste překročil hranice EU?) Užili jsme si.