Hotel Palace ***superior

Hotel Palace ***superior

Na Roudné 278/23, Plzeň
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
J.P.R. consulting s.r.o. IČ: 26367424


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Prednášková sála
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od lomu
4,5 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
3,5 km

O ubytovaní

Hotel Palace ***superior sa nachádza v kráľovskom meste Plzeň, v štvrti Roudna, len 5 minút chôdze od historického centra. Ku všetkým kultúrnym a historickým pamiatkam sa ľahko dostanete pešo alebo verejnou dopravou.

Plzeň je okrem iného známa ako mesto piva a milovníci tohto zlatistého moku si tu naozaj prídu na svoje. Nájdete tu Plzeňský prazdroj (1,2 km) s múzeom a pivovarom, ktorý musíte spojiť s riadnou ochutnávkou. Mesto vás očarí aj svojou bohatou históriou a množstvom zachovalých pamiatok - navštívte Katedrálu svätého Bartolomeja (850 m), preskúmajte tajomné Plzenské podzemie a načerpajte nové poznatky v novorenesančnej budove Západočeského múzea (1,1 km).

Vydajte sa tiež do zoologickej záhrady (1,9 km), ktorá je spojená s botanickou záhradou a dinoparkom, ktorý patrí k najnavštevovanejším a dokonca k druhým najstarším v krajine. Neďaleko odtiaľto nájdete aj zaujímavú prírodnú pamiatku - Kopeckého minerálny prameň (2,2 km). Mimo centra mesta si môžete vychutnať aj krásne prírodné túry, napríklad k jazeru Košutka (2,9 km) alebo na rozhľadňu Sylván (3,4 km). V blízkosti sa nachádzajú aj Bolevecké rybníky (3,9 km) s Náučným chodníkom Sigmond.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej, elegantne zariadenej izbe Superior s rozlohou 16 m². Izba je vybavená manželskou posteľou alebo 2 oddelenými jednolôžkami so zdravotnými matracmi, kávovým a čajovým setom, TV a písacím stolom a stoličkou. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, sušičom vlasov a toaletnými potrebami. K dispozícii budete mať aj bezdrôtové pripojenie na internet.

Na čom si pochutnáte?

Hotel nemá vlastnú reštauráciu, raňajky formou bufetu sa podávajú v Hoteli Roudná *** vzdialenom približne 50 metrov. Počas dňa môžete vyskúšať obľúbené reštaurácie v meste, napríklad v steakovej reštaurácii Saloon Roudná (38 m) majú hostia Hotela Palace ***superior dokonca zľavu.

Cestujete s deťmi?

Pre rodiny s deťmi je možné na požiadanie zabezpečiť detskú postieľku.