Hotel Lysice ***

Hotel Lysice ***

Nám. Osvobození 145, Lysice
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
FULGUR, spol. s r. o. IČ: 41601203


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
41,1 km
Zjazdovka
13,1 km
Bežkovanie
21,5 km

O ubytovaní

Hotel Lysice *** sa nachádza v rovnomennej obci na Morave. Okolité prostredie je ideálne na pokojnú dovolenku, tešiť sa ale môžete aj na množstvo zaujímavých výletných cieľov. Len 2 minúty chôdze vás budú deliť od krásneho barokového zámku Lysice, o kúsok ďalej nájdete malebnú vyhliadku Letohrádok (900 m) a v lete sa môžete zájsť osviežiť na kúpalisko, vzdialenom len 450 m.

Na výlet potom vyrazte do Moravského krasu, ktorý vás očarí v akomkoľvek ročnom období. Skúste dohliadnuť na dno 138,5 m hlbokej priepasti Macocha (27,7 km), ktorá je najväčšia svojho druhu v strednej Európe, prejdite si Punkevní jaskyne (23,5 km), z ktorých krásne kvapľové výzdoby sa vám zatají dych, a plavte sa na loďke po podzemnej rieke Punkve. Aktívni jedinci si kras určite radi prejdú aj na bicykloch. A ak sa chystáte na pobyt v zime, určite oceníte blízkosť hneď niekoľkých ski areálov - Nutrie, Vežná, Dalečín a ďalších.

Zaujímajú vás pamiatky, kultúra a atrakcie veľkomesta? Lysica ležia len cca 30 km od moravskej metropoly, Brna. Užite si predstavenie v niektorom zo známych divadiel, objavte skryté zákutia brnianskeho podzemia a choďte po stopách najznámejších povestí a legiend. Nielen deti poteší aj návšteva brnianskej zoo (29,7 km) alebo výlet do Aquaparku Kohoutovice (36,1 km) s divokou riekou a 90 metrovým toboganom. Dospelí si zase môžu užiť relax v niektorom z luxusných wellness centier pri brnianskej priehrade.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v komfortnej dvojlôžkovej alebo trojlôžkovej izbe. Každá izba je vybavená pohodlnými posteľami, písacím stolom, úložným nábytkom, televíziou a WiFi pripojením. Súčasťou izby je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii hotela si pochutnáte na českej klasike aj medzinárodných špecialitách. Nechýba bar s pestrým výberom nápojov a v teplejších mesiacoch môžete na posedenie využiť vonkajšiu terasu s markízou.

Kde budete relaxovať?

Doprajte si skvelý relax v novo vybudovanom wellness centre. Čaká tu na vás vírivka s hydromasážou, fínska sauna, bio sauna a odpočinková miestnosť s ležadlami.

Tipy na výlet

Zámok Lysice
Zámok Lysice
Moravský kras
Moravský kras
Šiklův Mlýn
Šiklův Mlýn