Hotel Lesana *** (Krkonoše)

Hotel Lesana *** (Krkonoše)

Bedřichov 93, Špindlerův Mlýn
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
1 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
1,6 km
Zjazdovka
0,8 km

O ubytovaní

Hotel Lesana *** sa nachádza v Bedřichove, ktorý je súčasťou atraktívneho horského letoviska Špindlerův Mlýn. Vďaka svojej polohe je ideálnym východiskovým bodom turistiku do všetkých častí Krkonôš a ďaleko to nie je ani do populárnych zimných areálov. Dokonalú dovolenku na horách si tu teda užijete po celý rok.

Priamo v Špindlerovom Mlýne môžete navštíviť napríklad Múzeum Lega (2 km), lanové centrum Monkey park (1,5 km), zviezť sa na bobovej dráhe, (1,7 km) alebo si užiť vodné radovánky v Aquaparku Špindlerův Mlýn (2 km). Na výlet sa vydajte napríklad do údolia Bieleho Labe (5 km) alebo na Kozie chrbty (7 km) k vyhliadke s panoramatickým rozhľadom takmer po celých Krkonošiach. Okolím Špindlerovho Mlýna vedie tiež niekoľko náučných chodníkov, napríklad banícky o dĺžke 2 km, Krkonošská tundra dlhá 5,5 km alebo Labská baňa s dĺžkou 7,5 km.

Na svahoch neďaleko hotela sa rozkladá najvýznamnejšie zimné stredisko v Českej republike - Skiareál Špindlerův Mlýn (1 km). Vyskúšať môžete aj ďalšie krkonošské lyžiarske areály, napríklad v Peci pod Sněžkou či Rokytnici nad Jizerou. Milovníci bežkovania si užijú stovky kilometrov upravovaných bežeckých trás. Priamo v Špindlerovom Mlýne sa môžu napojiť na Krkonošskú magistrálu chrbticovú bežeckú trasu.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v zmodernizovanej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou so sprchou. Súčasťou vybavenia je WiFi pripojenie, satelitná televízia, minibar, telefón, trezor a fén.

Na čom si pochutnáte?

Štýlová hotelová reštaurácia s krbom a vonkajšou terasou ponúka útulné prostredie a krásny výhľad do prírody. Každé ráno pobytu si tu vychutnáte bufetové raňajky. Cez deň je potom možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka, kde nájdete špecialisty českej i medzinárodnej kuchyne. Večera pre hotelových hostí majú opäť formu bufetu a skladá sa z polievky a niekoľkých druhov hlavných chodov. K dispozícii je aj studený bufet, detský bufet a dezert.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou aktívnej dovolenky by mal byť aj dokonalý odpočinok, ktorý si užijete v hotelovom wellness & spa centre. Jeho súčasťou je bazén s protiprúdom, detský bazén s vodopádom, vírivka a tiež fínska a parná sauna. Odpočinková zóna disponuje lavicami z prírodného kameňa. Dopriať si môžete aj masáže, prípadne nachytať bronz v soláriu.

Cestujete s deťmi?

V hoteli Lesana sa teší aj na malých hostí. Na recepcii vám zapožičajú vybavenie pre deti ako postieľka, detská vysielačka, ohrievačka fľaštičiek či vanička. Pripravené sú pre ne hneď dva skvele vybavené detské kútiky. Pre staršie deti je tu Playstation room. V prípade záujmu je možné zaistiť aj profesionálne stráženie vašich ratolestí. V lete je v prevádzke aj vonkajšie ihrisko s trampolínou a hojdačkami.

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete
Krkonošský národný park v lete
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
Labská priehrada
Labská priehrada