Recenzie a hodnotenie: Hotel Ködmön **** (Eger (Jáger))

5/5
(Celkom 7 hodnotení)Vynikajúce
Eger, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Zuzana K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 2. 9. 2020
Hotel zodpovedal popisu, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne. Strava bola veľmi dobrá. Personál ochotný.
5/5  
(Ľubica V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 11. 7. 2019
Hotel pekný, príjemný personál, strava veľmi dobrá.
5/5  
(Martin F. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 5. 6. 2018
Všetko OK.
5/5  
(Alena K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 9. 2017
Vynikajúci pobyt, spokojnosť so všetkým - dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené a to v nadštandardnej kvalite. Služby na vysokej úrovni - personál recepcie a wellnessu bol ústretový, strava vynikajúca, obsluha v reštaurácii ako za starých čias - hosť na prvom mieste a neuveriteľná ochota. Cítili sme sa veľmi príjemne.Jedinú výhradu by sme mali k umiestneniu izby - vchod priamo z recepcie a keďže bola na prízemí, nemali sme na terase súkromie - popolník pre fajčiarov bol totiž umiestnený na jej rohu. Pri dlhšom pobyte by to bolo dosť nepríjemné. Boli sme pobytom milo prekvapení, držíme vám palce a určite vás budeme odporúčať.
5/5  
(Kristina Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 1. 2017
Hotel je v krásnom prostredí, na začiatku známeho údolia krásnych žien. Wellness v hoteli je fajn, super parná sauna, fínska sauna a bazénik s tryskami. Hotel je malý, útulný, čistučký, izby taktiež, čisté toalety. Personál bol v pohode, dalo sa dohodnúť v angličtine. Večere boli v peknej reštaurácii oproti, výber jedla bol velký. Z hotela je to autom blizko do rôznych kúpelov. Nádherné su turecké kúpele v meste, hned pri nich je velké kúpalisko aj s termálnymi bazénmi. Niekolko kilometrov od Egru sú dva zaujimavé komplexy, a to Egerszalóka Demjén.
5/5  
(Katka K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 1. 2017
- hotel čistučký, veľmi pekný, wellness detto, personál detto, mimoriadne úctivé správanie, fakt by som toto chcela vidieť aj u nás..- za osobitnú zmienku stojí Kodmon csárda. jednak fantastickou kuchyňou - určite odporúčam panenku obalenú v slaninke s bryndzovými strapačkami - nebíííííčko :) a polievky - skrátka poctivá kuchyňa.a čašníci.. galantní, udrie Vám to do očí, jednoducho prvá trieda!- navštívili sme termál v Egeri, vzhľadom na krutú zimu si užijete len termálny bazén s horúcou vodou, ostatné sú super, ale v zime vám v nich bude chladno..- dokúpili sme si aj Turecké kúpele, nádhernéprostredie, ale chladná voda a neboli zapnuté trysky v žiadnom bazéne, čiže asi v zime neodporúčam..

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet