Hotel Jelínek ***

Hotel Jelínek ***

Bedřichov 43, Špindlerův Mlýn
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
HOTEL JELÍNEK s.r.o. IČ: 14263092


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
1,3 km
Zjazdovka
0,3 km
Bežkovanie
0,3 km

O ubytovaní

Hotel Jelínek ****, ktorý sa nachádza v Špindlerovom Mlýne, vás očarí na prvý pohľad. Jeho budova sa vyznačuje prvkami bavorskej architektúry a ako ubytovacie zariadenie funguje už od roku 1929. Špindlerův Mlýn a jeho okolie netreba dlho predstavovať - mekka lyžiarov, horských turistov a obdivovateľov krkonošskej prírody má jednoducho čo ponúknuť po celý rok.

V zime môžete z hotela vyraziť priamo na lyžiach, pretože stanica lanovky je vzdialená len 300 metrov. Odveziete sa do lyžiarskeho strediska Svatý Peter, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie lyžiarske strediská v krajine. O kvalite lyžiarskeho strediska svedčia aj pravidelné medzinárodné športové súťaže, ktoré sa tu konajú. Lyžiarom ponúka 11 zjazdoviek všetkých stupňov náročnosti, pre bežkárov je pripravených 5 tratí s celkovou dĺžkou 24 km.

V lete sa môžete previezť na 1 400 m dlhej bobovej dráhe (1 km), vyskúšať si svoju zručnosť v Adventure parku (550 m) a Monkey parku (1 km) a odvážlivci si môžu vyskúšať aj Zip Line alebo zlaňovanie z 35 m vysokej hrádze Labskej priehrady (2,7 km). Samozrejme, tešiť sa môžete aj na krásne pešie túry. Prejdite sa po zaujímavých náučných chodníkoch - Hornická stezka, Mlynářovy okruhy, náučný chodník Čertova strouha a ďalšie. Môžete sa vydať aj na vlastnú päsť, napríklad na Sněžku (16,9 km), k pramenu Labe (8,7 km) alebo k 148 metrov vysokému Pančavskému vodopádu (7,1 km), najvyššiemu v krajine.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v jednej z 18 pohodlných izieb s dreveným nábytkom a interiérom ladenom v rustikálnom štýle. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC a niektoré izby môžu mať aj balkón alebo terasu. Samozrejmosťou je všadeprítomné WiFi pripojenie** na internet.

Dvojlôžková izba má rozlohu 16 m² a je vybavená manželskou posteľou, TV, trezorom, šatníkovou skriňou a minibarom. V kúpeľni nájdete toaletné potreby a sušič vlasov. Do izby je možné pridať detskú postieľku.

Trojlôžková izba má rozlohu 16 m² a je vybavená manželskou posteľou, samostatným lôžkom, šatníkovou skriňou, TV, trezorom a minibarom. K dispozícii sú aj toaletné potreby a sušič vlasov. Túto izbu si môžete rezervovať aj s prístelkou.

Na čom si pochutnáte?

Ponuka reštaurácie Trautenberk je naozaj pestrá, môžete si tu vychutnať klasickú českú kuchyňu s dôrazom na regionálne jedlá, ale aj vybrané špeciality medzinárodnej kuchyne alebo bezlepkové jedlá. Všetky jedlá sú pripravované z kvalitných a čerstvých surovín, úsilie kuchárov bolo dokonca ocenené certifikátom českých špecialít. Na posedenie a občerstvenie môžete využiť aj slnečnú terasu s výhľadom na rieku, hotelový bar alebo samostatný nočný bar.

Kde budete relaxovať?

Užite si maximálny relax a súkromie v súkromnej wellness zóne s klasickou finskou saunou, infračervenou saunou, vírivkou a relaxačnou miestnosťou. Doprajte si jednu z ponuky masáží, napríklad obľúbenú masáž lávovými kameňmi.

Cestujete s deťmi?

V detskom kútiku Koloušek vaše deti zaručene nadchnú rôzne hry a atrakcie vrátane šmykľaviek, balónikového bazéna, preliezačiek a ďalších. Nájdete tu aj stoly na kreslenie a iné tvorivé aktivity, s ktorými vašim deťom pomôže personál hotela, alebo oddychový kútik s rozprávkami a pesničkami. Využiť môžete aj službu stráženia detí, keď si budete chcieť oddýchnuť vo wellness centre alebo si vychutnať večeru vo dvojici.

Niečo naviac

V zime oceníte lyžiareň so sušičom topánok a uzamykateľnými skrinkami a v lete bezpečnú úschovňu bicyklov vrátane možnosti nabíjania elektrických bicyklov. V hoteli sú k dispozícii aj nabíjačky na elektromobily.

Po dni plnom aktivít si môžete oddýchnuť nielen vo wellness centre, ale aj pri biliarde.

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete
Krkonošský národný park v lete
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
Prameň Labe a Labská bouda
Prameň Labe a Labská bouda