Kranjska 2, Radovljica
Slovinsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
13:00 - 22:00
Check Out
do 11:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 4 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma na parkovisku alebo 10 €/deň v parkovacom dome

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
100 m
Aquapark
18,4 km
Zjazdovka
5,7 km

O ubytovaní

Hotel Grajski dvor *** sa nachádza v malebnom slovinskom mestečku Radovljica, ktoré je situované na okraji Julských Álp. Priamo v Radovljici vás očarí nádherné staré mesto s pestrou ponukou historických pamiatok, múzeí, galérií a skvelých reštaurácií. Iba 8 km od hotela leží uprostred alpského Bledského jazera jediný slovinský ostrov, na ktorom sa nachádza jedinečný hrad Bled. Od jazera je to 4 km k rozprávkovej tiesňave Vintgar, ktorá patrí k najväčším klenotom Triglavského národného parku. 1 600 m dlhá a zároveň nenáročná trasa tiesňavou vedie cez mosty postavené v skale a ponúka fantastické panoramatické výhľady. Trasa končí pri najväčšom slovinskom vodopáde Šum. Neďaleko je to tiež na najznámejšie slovinské pútnické miesto Brezje (6 km) s úchvatnou bazilikou Panny Márie Pomocnej. Zdolať môžete tiež mnoho vrcholov pohoria Karavanke, ktoré začína len pár kilometrov od hotela.

Kde budete spať?

Tešte sa na ubytovanie v pohodlných dvojlôžkových izbách s balkónom, odkiaľ je krásny výhľad na Julské Alpy alebo pohorie Karavenky. K vybaveniu izby patrí WiFi pripojenie, káblová televízia a tiež vlastná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je príjemná reštaurácia (vzdialená 180 m) a bar s rustikálnym interiérom a terasou. Pochutnáte si tu na vynikajúcom domácom jedle aj výborných vínach z hotelovej vínnej pivnici. Každý deň pobytu začne bohatými raňajkami vo forme bufetu. Podávajú sa tu tiež trojchodové obedy a večere, ktoré majú formu výberu z menu.