Hotel Áčko ***

Hotel Áčko ***

Textilná 19, Ružomberok
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 12 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
13 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
13 km
Zjazdovka
0,8 km

O ubytovaní

Osobitý Hotel Áčko *** sa nachádza na úpätí Veľkej Fatry, na okraji strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Hotel na prvý pohľad zaujme svojou nevšednou architektúrou inšpirovanou Flinstonovcami a príjemnú atmosféru vytvára udržiavaný park pred hotelom. Skvelú polohu oceníte v lete aj v zime, hotel je ideálnym východiskovým bodom pre peších turistov, cyklistov a lyžiarov.

Ak si chcete počas dovolenky užiť veľa zábavy a aktivít, neďaleký Malinô Brdo ski & bike family park (1,5 km) je pre vás ako stvorený. V lete si môžete prejsť bike park s 11 trasami, vrátane veľmi náročných, vyskúšať horské bicykle, terénne kolobežky a ďalšie atrakcie. V zime si môžete vychutnať skvelé lyžiarske zážitky na 8 zjazdovkách. A ak je pre vás Malinô Brdo príliš malé, navštívte Snow Donovaly Park (28,1 km) s 19 zjazdovkami a najväčším detským zábavným parkom v strednej Európe.

Tešíte sa na oddych? Potom okrem hotelového wellness vyskúšajte termálne kúpalisko Gino Paradise Bešeňová (13,2 km), termálny aquapark Tatralandia (28,7 km) v Liptovskom Mikuláši alebo kúpelev Lúčkach (14,6 km). Na letné kúpanie pozýva vodná nádrž Hrabovo (1,2 km). Kľudné prechádzky prírodou môžete doplniť napríklad o skanzen Vlkolínec (6,1 km) a hrad Likava (5,5 km). V okolí sú aj ďalšie pamiatky, priamo v Ružomberku si môžete pozrieť napríklad Novú barokovú radnicu (1,8 km), Kostoly svätého Ondreja a svätej Žofie (2,4 km) alebo Mauzóleum Andreja Hlinku (1,9 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnom, pohodlne vybavenom apartmáne (30 m²), ktorý pozostáva z oddelenej spálne a obývačky. V spálni je manželská posteľ a písací stôl, zatiaľ čo v obývacej izbe je rozkladacia pohovka a kreslá na sedenie. K dispozícii je aj kúpeľňa s WC, klimatizácia, WiFi pripojenie a TV.

Na čom si pochutnáte?

V priestrannej hotelovej reštaurácii sa podávajú regionálne jedlá a medzinárodné špeciality. K dispozícii je aj denný bar, kde si môžete vychutnať šálku kávy alebo nápoja, a v lete slnečná terasa.

Kde budete relaxovať?

Uľavte unaveným svalom a mysli v modernom wellness centre. Ponúka vyhrievaný bazén, vírivku pre 4 osoby, fínsku saunu, bio saunu a infrasaunu. Ak ste aktívny človek, určite si zamilujete fitness zónu s posilňovacími strojmi.

Cestujete s deťmi?

Pre vaše deti je k dispozícii detský kútik s hračkami.

Niečo naviac

Ak vám počasie nebude priať, nezúfajte, v hoteli sa môžete zabaviť pnokrom, šachom, stolným hokejom alebo stolným futbalom.

Tipy na výlet

Ružomberok
Ružomberok
Bike park Malinô Brdo
Bike park Malinô Brdo
Aquapark Bešeňová
Aquapark Bešeňová