Komplex Górski Pałacyk ***

Komplex Górski Pałacyk ***

Salamandra 16, Kościelisko
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Denny Kojda IČ: 528977186


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Iba po predchádzajúcej dohode a podľa cenníka hotela.
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
6,5 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
6,5 km
Zjazdovka
1,2 km
Bežkovanie
2,4 km

O ubytovaní

Komplex Górski Pałacyk sa nachádza v malebnom mestečku Kościelisko v poľských Tatrách a skladá sa zo 6 budov v horskom štýle. Nudiť sa tu rozhodne nebudete, nech už vyrazíte v akomkoľvek ročnom období. Krásne výlety, relax, zimné a letné športy - to všetko tu čaká len na vás. Prejdite si neďaleké údolie Kościelisko (3,8 km) po bohatých turistických chodníkoch a ochutnajte regionálne lahôdky v kúzelných horských chatách alebo preskúmajte tajomnú jaskyňu Mroźna (8,1 km). Urobte si výlet aj k vodopádu Siklawa (6,9 km) v údolí Strążyska, do údolia Mała Łąki (4,8 km) a Chochołowskej doliny (4,7 km).

Zábavu a adrenalín si užijete na hore Gubałówka (3,7 km) s lanovým parkom, gravitačnou šmykľavkou a nádherným výhľadom. V zime je tu v prevádzke aj sánkarská dráha a lyžiarsky vlek. Nadšení lyžiari môžu vyraziť aj do Witów Ski (8,6 km) s 2 zjazdovkami. Skvelý odpočinok na vás zase čaká v Kúpeľoch Chochołowski (12 km) s 30 bazénmi, piesočnou plážou, bohatými atrakciami pre deti a najväčším saunovým svetom v Podhalí, Aquaparku Zakopane (6,1 km) alebo v termálnych kúpeľoch Bania (23,2 km).

Kde budete spať?

Ubytujete sa v útulnej izbe ladenej do rustikálneho štýlu. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a balkón, z ktorého sa budete kochať nádherným výhľadom do okolia. Nechýba WiFi pripojenie, televízia a sada na prípravu kávy a čaju.

  • Izba Economy sa nachádza v podkroví a je vybavená manželskou posteľou, malou pohovkou, televíziou a stolíkom so stoličkou. Ubytuje až 3 osoby.
  • Izba Standard je vhodná pre 2 osoby a nájdete v nej manželskú posteľ, televíziu a stôl so stoličkou.
  • Veľká izba Standard ubytuje až 4 osoby a nechýba televízia či pracovný stôl.
  • Izba Premium ponúkne priestor až pre 4 osoby, manželskú posteľ, rozkladaciu pohovku a televíziu, u väčšiny izieb je tiež malý kútik na prípravu jedla.
  • Rodinný apartmán zahŕňa obývaciu izbu, kuchynský kút, posedenie, výbavu na grilovanie, lôžka pre 4 osoby a televíziu.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii na vás čakajú jedinečné kulinárske zážitky – ochutnáte tradičnú poľskú kuchyňu aj moderné pokrmy. Perlou reštaurácie je krásna vonkajšia terasa, z ktorej sa užijete výhľad na majestátne Giewont a okolité horské štíty.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je v komplexe nachystané vonkajšie ihrisko s veľkým pieskoviskom, hojdačkami a ďalšími atrakciami, pri ktorom nechýba pohodlné posedenie pre rodičov.