Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Recenzie a hodnotenie: Fönix Medical Wellness Resort ****

4,6/5
(Celkom 42 hodnotení)Skvelé
Nógrádgárdony, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4,6/5

Personál

4,7

Interiér hotela

4,8

Lokalita hotela

4,5

Strava

4,5

Služby hotela

4,6
5/5  
(Szabó A. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 29. 11. 2023
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Hotel a okolitý park sú tiež krásne. Dostali sme to, čo bolo opísané, a ešte oveľa viac. Personál hotela bol veľmi, veľmi milý, ochotný a nápomocný. Jedlá boli chutné a výdatné. Wellness zóna bola tiež úplne podľa očakávaní. Čistota hotela a pohodlie izieb bolo perfektné. Totálny relax v tichom pokojnom prostredí, môžeme len odporučiť, určite sa vrátime.
5/5  
(Ildikó C. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 3. 11. 2023
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Krásne prostredie, čistota, maximálne služby, kľud.
5/5  
(Diana S. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 9. 8. 2023
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Po dlhom hľadaní sme si vybrali Főnix Medical Resort, ktorý bol špeciálne odporúčaný hosťom hľadajúcim relax a pokoj. Chceli sme zabudnúť na rušné a uponáhľané všedné dni na mieste, kde si môžeme oddýchnuť, no v okolí sú aj atrakcie – v našom prípade to bol hrad Hollókő a stará dedina. Ako sa neskôr ukázalo, dokonalejšie miesto sme nenašli ani keby sme hľadali!!! Samotný Phoenix je ostrov pokoja - dokonca aj vtáky boli "tlmené" :DA hotel je krásny, personál je perfektný a neskutočne milý, kuchyňa je nebeská a bohatá! Tiež by sme sa chceli poďakovať všetkým milým zamestnancom Főnix, ktorí prispeli k nášmu nádhernému víkendu!
4/5  
(Pavel N. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 27. 11. 2022
OK. Obsluha slabšie jazykovo vybavená. Zažili sme už aj lepší 4*-ový hotel, ale ako celok hodnotíme príjemné.
5/5  
(Alžbeta F. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 27. 5. 2022
So všetkým sme boli spokojní , príjemný personál; vynikajúca strava
3/5  
(jolana M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 4. 2022
Celkový dojem bol dobrý, strava na raňajky opakujúca sa, večera celkom fajn. Wellness bol v poriadku. Ale na to že hotel bol písaný, že bez deti, deti tam boli. Inak odporúčam, len starším ľuďom.
5/5  
(Danica Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 4. 2022
Miesto pobytu je vhodné pre absolútny relax od ruchu mesta. Trochu mi chýbala prechádzková časť okolia.
5/5  
(Stanislav H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 10. 2021
Hotel sa deklaruje ako "adult only", čo nesúhlasí, pretože tam boli dve rodiny s malými deťmi (1x cca 1 rok, 1x cca do roka). ale až tak to nevadilo, len boli tie decká počuť. Dohovoriť sa v tom hoteli nejakou inou rečou než po maďarský bolo veľmi ťažké. Inak veľká spokojnosť, dostali sme to, čo sme si objednali, hotel je čistučký a perzonál napriek rečovej bariére nesmierne milý, Odporúčam výlet na dva hrady v blízkosti: hrad Salgó a hrad Šomoška.
5/5  
(Mihályné V. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 4. 7. 2021
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Všetko bolo úplne v poriadku. Dostal som to, čo som čakal. Som veľmi spokojný.
5/5  
(Barnabas M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 22. 6. 2021
Napíšem to krátko a výstižne. Určite sa vrátim späť a nie raz.
5/5  
(Edita S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 8. 2020
Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne, i navyše.
3/5  
(Dana J. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 10. 8. 2020
Hotel pěkný, čistý ale chybí klimatizace, ledničky na pokojích. O vše na co máte nárok dle nákupu si musíte říci.
4/5  
(Mária J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 6. 2020
Všetko bolo dobré, čisté, personál ochotní vychádzať v ústrety.
4/5  
(Silvia K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 1. 2020
Boli sme spokojný ????????????
2/5  
(Andrej H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 1. 2020
Hotel ako samostatný vyzerá pekne- kaštieľ na odľahlom mieste, ale naozaj odľahlom, kde nenájdete v okolí nič. Ak máte záujem o okolité atrakcie alebo spoznávanie krajiny tak sa pripravte na dlhé cestovanie, aj cez 40km. Izby boli pekne, ale ani z ďaleka také, ako sa patrí na 4-hviezdičkový resort. Pleseň v kúpeľni, prach a nedostatok v upratovaní, no hlavne stále sa objavujúce lienky, ktoré neboli spríjemnením pobytu. No posteľ bola naozaj pohodlná a na izbe bol naozaj kľud-výjlad do parku resortu. Personál bol naozaj prívetivý, milý a ochotný až na wellnes zamestnancov. No jazyková bariéra je tu naozaj veľkým nedostatkom. Nakoľko angličtina je slabšia a mali sme problém sa pochopiť. Wellnes nie je ani zďaleka taký, ako opisuje kupón. Výrivku by ste hľadali marne- natrafíte len na bazénik, v ktorom fungujú 2/3 prúdov na masáž chrbta. No aj na tento jav si musíte počkať, kým si personál rozmysli a umožní vám ho zažiť. Z dvoch sáun fungovala iba fínska. Personál pri plávaní v bazéne sedí oproti a stále vás pozoruje, čo je naozaj nepríjemné. Inak to bolo príjemné člapkanie sa a v bazéne sa dalo naozaj dobre zaplávať. Pri našom kupóne s polpenziou sme z 3 večeri mali 2x na výber z menu-teda, bolo nám ponúknuté jedno jedlo ktoré nám donesú rýchlo, lebo je pripravené a čerstvé. Ale máte aj tak na výber len z minimálneho počtu jedál po celý pobyt, čo je naozaj veľký nedostatok. Keby sme obedovali v hotely, za 3 dní by sme vyčerpali možnosť výberu jedál. Raňajky boli super- klasika na výber z bufetu. No k raňajkám nečakajte kávu, tu si hradíte sami ako aj pri večeri. Na tretiu večeru sme mali bufet- výber v podstate z 3 jedál, z toho jedno vegetariánske + jeden druh polievky. Jedla boli slabo ohriate ale napriek týmto nedostatkom bolo chuťovo jedlo naozaj skvelé, čo bol na kuchyni jediný plus. Ešte by som rád "pochválil" cestu k tomuto resortu, ak nemáte SUV bude to pre vás naozaj utrpenie. Celkový názor na resort ktorý má 4 hviezdičky, mal by mať ťažko 1. Dúfam, že táto recenzia niekomu pomôže, my sa tam už určite nikdy nevrátime. Neodporúčam, radšej si vyberte naozaj kvalitnejší hotel s rovnako ponúkanými službami ako v tomto.
5/5  
(Simona B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 20. 9. 2019
Nádherný hotel, nádherná příroda a klid. Služby hotelu jsou na velmi vysoké úrovni. Jídla super. Doplňkové služby jako pití a oběd jsou velmi levné. Měli jsme štěstí na termín a byli jsme v hotelu sami :)
5/5  
(Daša H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 8. 2019
S pobytom sme boli veľmi spokojní. Toto miesto sme navštívili už tretí raz, všetko nám vyhovovalo. Tiché miesto, relatívne malý hotel, strava, personál, wellnes, pre nás na jednotku.
5/5  
(Edita S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 7. 2019
Personál je velmi ústretovy. So službami sme boli nadmerne spokojní.
5/5  
(Petr T. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 12. 5. 2019
Pobyt v hotelu byl vysoce nadstandardní, vynikající kuchyně a wellness. Rovněž personál v hotelu byl velmi profesionální. Celkově jsem byl s pobytem velmi spokojen.
5/5  
(Marta R. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 4. 2019
S pobytom sme boli s manželom veľmi spokojní, personál a obsluha na profesionálnej úrovni, strava výborná, poskytnuté služby hotela tiež na veľmi dobrej úrovni!
5/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 6. 12. 2018
Prostředí hotelu krásné, nově zrekonstruovaný zámek, personál milý, jídlo výborné, wellness bez připomínek, krásně teplá voda v bazénu. Vše jak bylo uvedeno v kuponu. Zámek v krásném parku, další okolí jen pole, louky, 1 vesnice.
5/5  
(eva E. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 13. 11. 2018
Veľmi sa nám páčilo, hotel - zámok s pekným parkom, v izbách čisto, milý a ochotný personal. Výborná strava. Super wellness. Príjemný predĺžený víkend.
5/5  
(Juraj F. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 4. 11. 2018
Pobyt zodpovedal popisu, personál ústretový.
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 24. 9. 2018
Velmi příjemné a klidné prostředí pro odpočinek. I přes jazykovou bariéru velmi dobrá komunikace a příjemný personál. Hotel čistý, upravený. Jídlo v bohaté míře a výborné. Mohu jen doporučit.
4/5  
(Jana S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 11. 9. 2018
Celková spokojenost, vše bylo jak bylo napsáno v nabídce, jen v okolí nic moc, musí se jezdit tak 10-50 km za výlety.
5/5  
(Silvia K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 9. 9. 2018
Boli sme veľmi spokojní, pobyt zodpovedal popisu, veľmi dobrá pestrá strava, príjemný wellness, milý a ochotný personál, ozajstný relax a oddych. My sme využili aj požičanie bicyklov. Inak je potrebné ísť na výlety autom.
4/5  
(Dušan K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 2. 9. 2018
Pobyt bol príjemný, wellness dostačujúce - veľký bazén s lehátkami, vírivka, sauny. Veľmi sa nám páčila vodná gymnastika a aquariding - vodný bicykel. Raňajky boli jednoduchšie, ale stále dokladali, večere výber z 2-3 menu, šáláty, ovocie, zákusky - tie boli božské. Izbu sme mali na prízemí s výhľadom do parku zámku .Škoda, že na izbe nebola malá chladnička - obyčajne v 4* ubyt.zariadeniach je samozrejmosťou. Personál bol ústretový aj pri našej rečovej bariére - vždy sme sa nejak dohodli. Kto chce mať na dovolenke " svätý pokoj" tak tento pobyt odporúčam.
5/5  
(Pavol U. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 8. 2018
Krásná příroda, příjemný personál, služby na úrovni.
4/5  
(Ľuboš K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 8. 2018
Pobyt zodpovedal popisu. Hotel bol úplne mimo akejkoľvek dediny alebo mesta. Personál bol maximálne ústretový a ochotný. Strava chutná, ubytovanie zodpovedalo popisu.
5/5  
(Jozef P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 4. 8. 2018
Všetko OK. Kto chce mať pokoj, tak tento pobyt je ideálny.
4/5  
(Věra G. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 30. 7. 2018
Hotel je pěkně opraven, moc příjemné prostředí i personál. Škoda, že park nepůsobí upraveně, ještě nějakou péči by uvítal. V porovnání s ostatními hotely byla strava o menším výběru, ale neustálé doplňování to vynahradilo. Dalším zákazníkům bych doporučila zvážit, zda chtějí velmi odpočinkový wellness a nebo plánují i výlety - v blízkosti nic moc není. Výlety jsou na delší sezení v autě :-(.
5/5  
(Daniel M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 30. 7. 2018
Vše bylo splněno. Odpovídalo popisu. Strava na velmi vysoké úrovni. Obsluha ochotná a příjemná. Jediná výtka k stavu parku, celkově zanedbán a neudržován.
5/5  
(Margita V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 23. 7. 2018
Strava bola dobrá, príjemné prostredie a veĺmi milý personál. Príjemná teplota vody v bazéne.
5/5  
(Jiřina S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 5. 2018
Vše proběhlo úžasně. ubytování a přijetí na recepci ++++ pokoj taktéž nadmíru s velkou spokojeností. Krásné prostředí k relaxaci.
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 3. 5. 2018
Ubytování bylo v příjemném prostředí. Vše co bylo v nabídce jsme obdrželi. Wellness byl perfektní a jídlo bylo výtečné a v dostatečném množství. Personál byl velmi příjemný a ochotný. Velmi jsme ocenili při nepřízni počasí vyžití ve stolním fotbálku, šipkách, kulečníku a pingpongu. Jako tip na výlet bychom doporučili hrad Hollokó včetně historické vesničky (my jsme měli štěstí na jejich slavnosti).
5/5  
(Dušan J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 25. 4. 2018
Hotel na úrovni. Služby hotela podľa popisu v poriadku. Príjemné prostredia hotela v centre parku. Príjemné strávený víkend. Hotel skôr pre pokojné trávenie oddychu. Výborné wellness, od 7,30 do 21 hod bazén, vírivka, požičovňa bicyklov atd.. Strava chutná a dostatočné množstvo (dopĺňali jedlo neustále aj 15 min pred koncom). Personál ochotný a milí. Do poručujem všetkým, ktorí chcú stráviť voľné chvíle leňošením pri bazéne alebo prechádzkou v parku. Jediný hluk robia vtáci na stromoch :), popr. hostia.
5/5  
(Edita S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 3. 2018
Boli sme veľmi spokojní. Výborný a ochotný personál. Ďakujeme za príjemné prostredie, pohodlie, služby. Všetko bolo super. Pobyt v kaštieli je úžasné. Personál bol ústretový, spokojnosť na našej strane, už sa chystáme na ďalší predľžený víkend v máji.
4/5  
(Nikolka Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 27. 2. 2018
S pobytom aj s wellnessom aj s personálom všetko bolo tak ako to bolo napísané a boli sme spokojný.
5/5  
(Štefan C. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 23. 1. 2018
Prostredie nádherné, wellness super, personál veľmi ochotný, strava skromnejší výber ale všetko veľmi chutné.
5/5  
(Juraj F. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 19. 12. 2017
Spokojný, nad očakávania, krásne prostredie, milý personál.
4/5  
(Marcela R. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 11. 2017
Hotel je umiestnený v parku, ktorý zodpovedal jesennému počasiu. Iste je tam oveľa krajšie v lete. Mimo areálu kaštieľa doslova nie je nič, dokonca ani potraviny. Je to obyčajná osada. Keď ste tam na víkendovom pobyte, tak veľmi nemáte chuť chodiť na výlety autom. Priamo v hoteli ale bol personál veľmi milý, ústretový. Izby boli čisté, účelne zariadené. S wellness ako aj stravou sme boli veľmi spokojní. Mali sme polpenziu, obedy sa dali dokúpiť, len tá cena obeda cca 11,66 € sa nám zdala byť privysoká. Páčilo sa nám vybavenie telocvične, spoločenských hier, ako aj novinka-cvičenie na vodných bicykloch. Z hotela nám vopred bola ponúknutá možnosť objednať si masáže. Tieto boli kvalitatívne na úrovni. Problém bol len v dĺžke masírovania. Uvádzaná bola 75 min. čokoládová masáž a skutočne trvala len 40 min. Po reklamácii znížili poplatok.
Reakcia hotela
Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste si užili pobyt v našem hotelu. Főnix Medical Wellness Resort

Práve v predaji pre Fönix Medical Wellness Resort ****