Congress & Wellness Hotel Olšanka ****

Congress & Wellness Hotel Olšanka ****

Praha, Táboritská 1000/23, Praha
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 400 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,7 km
Zastávka
20 m
Aquapark
15 km

O ubytovaní

Vychutnajte si čarovnú atmosféru historického srdca Európy z Congress & Wellness Hotela Olšanka ****. Hotel je umiestnený na pokojnom mieste pod Žižkovskou televíznou vežou, modernou dominantou Prahy. Priamo pred hotelom je zastávka MHD, odkiaľ ste za pár minút v historickom centre, na Václavskom námestí alebo pri Národnom múzeu a ďalších krásach českého hlavného mesta.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v troj alebo štvorlôžkových izbách s komfortnými dvoj alebo jednolôžkovými posteľami, ktoré sú vybavené LCD televízorom so satelitným príjmom, vysokorýchlostnou bezplatnou WiFi, trezorom, stolom so stoličkou, telefónom s priamou voľbou, kúpeľňou so sprchovým kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Priamo v hoteli nájdete nefajčiarsku à la carte reštauráciu so širokým výberom najrôznejších jedál, lobby bar, vínny bar či pivnú terasu.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je veľké športové a wellness centrum, ktoré zahŕňa okrem iného bazén s hodinami aqua aerobiku, kurty na bedminton, stolný tenis, fitness centrum, saunový svet, masáže a kaderníctvo.

Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Olšanka ponúka ľahkú dostupnosť do centra Prahy aj bohaté vyžitie priamo v ubytovaní. Odporúčam predovšetkým návštevu Wine baru s možnosťou romantickej večere a zaplávať si v ohromnom plaveckom bazéne. Nadšenci wellness si skvele oddýchnu vo vírivke a saunách. Pokrmy aj nápoje si tu môžete dopriať minimálne na 3 rôznych miestach. Posedenie poskytuje reštaurácia, vínny bar a kaviareň. Moderne vybavené izby ponúkajú všetko potrebné od pohodlnej postele cez televíziu až po sadu na prípravu kávy a čaju.” Prečítajte si celú recenziu

Jozef Benovič - Obchodný tím
Osobne overené v: Júli 2022

Tipy na výlet

Praha
Praha
Zoo Praha a Botanická zahrada
Zoo Praha a Botanická zahrada
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha