Oblíbené 0
Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.
  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Spa Resort komplex Bristol Royal ****

7,4 / 10 (3 hodnotení)
Zámecký vrch 918/34, Karlovy Vary, Česká republika (Zobraziť na mape)
Budova hotela, komplex Spa Resort Bristol Royal ****, Karlove Vary, Česko
Historická budova, komplex Spa Resort Bristol Royal ****, Karlove Vary, Česko
Historická mestská krajina, komplex Spa Resort Bristol Royal ****, Karlove Vary, Česko
Raňajkový bufet, Spa Resort komplex Bristol Royal ****, Karlove Vary, Česko

O hoteli

O ubytovaní

Spa Resort komplex Bristol Group **** sa nachádza v kúpeľnom centre Karlových Varov, na pokojnom Zámeckom vrchu nad historickým jadrom mesta, a jeho súčasťou je 4* Hotel Bristol Palace, Vila Tereza, Kráľovská Vila a Georgy House.

Poloha v elegantnej vilovej štvrti obklopenej zeleňou ponúka krásne výhľady na mesto a zároveň jednoduchý prístup k najznámejším kúpeľným miestam. Len pár minút chôdze od hotela ležia slávne kolonády s minerálnymi prameňmi, ktoré tvoria srdce karlovarskej kúpeľnej tradície a lákajú návštevníkov na príjemné prechádzky aj ochutnávku liečivých vôd.

Karlove Vary sú synonymom elegancie a architektonickej krásy. Neďaleko hotela sa nachádzajú Mlýnská kolonáda, Tržná kolonáda aj Vřídelná kolonáda s ikonickým gejzírom horúcej vody. Historické centrum dopĺňajú pastelovo sfarbené domy, kaviarne a vyhliadky, ktoré vytvárajú jedinečnú atmosféru svetoznámeho kúpeľného mesta. Obľúbeným cieľom je aj rozhľadňa Diana dostupná lanovkou, odkiaľ sa otvárajú panoramatické výhľady na celé údolie rieky Teplá.

Milovníci prírody ocenia blízkosť kúpeľných lesov pretkaných desiatkami kilometrov turistických trás vhodných na pokojné prechádzky aj aktívne výlety. V blízkom okolí možno navštíviť napríklad romantický hrad Loket, Andělskú Horu alebo prírodnú rezerváciu Svatošské skaly, jednu z najkrajších skalných scenérií západných Čiech. Región zároveň láka na tradičné sklárstvo, Múzeum značky Moser či exkurzie do sveta bylinného likéru Becherovka.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou rezortu je štýlová reštaurácia Palace, ktorá ponúka príjemnú atmosféru doplnenú panoramatickým výhľadom na Karlove Vary. Menu je založené na kombinácii českej a medzinárodnej kuchyne a kladie dôraz na pestrý výber jedál aj gastronomických špecialít inšpirovaných kúpeľnou tradíciou.

Na posedenie láka aj lobby bar so širokou ponukou kávy, čajov aj miešaných nápojov. V teplejších dňoch môžete využiť vonkajšiu terasu zasadenú do prostredia anglického parku, ktorá vytvára ideálnu kulisu na oddych po dni strávenom v meste.

Kde budete relaxovať?

Parádne wellness centrum v Hoteli Bristol Palace **** už čaká! Zvolíte si oddych v bazéne, v saune, vo vírivke – alebo všetko dohromady? Využiť môžete aj širokú škálu procedúr inšpirovaných miestnou tradíciou – od klasických masáží cez hydroterapiu až po bahenné zábaly či špeciálne sprchy využívajúce blahodarné účinky vody. Wellness centrum dopĺňa aj fitness zóna a oddychové priestory určené na regeneráciu.

Spa Resort komplex Bristol Royal ****

Adresa:

Spa Resort komplex Bristol Royal ****
Zámecký vrch 918/34
Karlovy Vary, Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
BRISTOL GROUP s.r.o. IČ: 64833321
Check In: od 12:00
Check Out: do 10:00

Domáci maznáčik za 1 250 Kč/noc - Pri pobyte od 3 nocí zľava 50 %
Parkovanie za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť žiadna

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra 0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov 1 km
Zastávka 0,5 km

Hodnotenie od zákazníkov
7,4 / 10 Dobré (3 hodnotení)

Zobrazit všechny
Česko Pavel V. Hodnotenie napísané: 5. 8. 2026
10/10

Vše ok

Maďarsko Annamária L. Hodnotenie napísané: 13. 6. 2026 Automaticky preložené (Zobraziť originál)
10/10

Všetko bolo v poriadku, ponuka jedla bola primeraná. Chceli sme však využiť bowling, ale napriek vopred rezervovanému času sa nám to nepodarilo. Z nejakého dôvodu miesto neotvorili v požadovanom čase. Wellness služby boli však vynikajúce!

Česko Pavel N. Hodnotenie napísané: 23. 8. 2026
2/10

Strava katastrofa horší než v bufetu personál nerozuměl neuměl česky k

Tipy na výlet

Múzeum voskových figurín House of Wax

Múzeum voskových figurín House of Wax

Na unikátnu výstavu najstarších voskových figurín na svete láka kostol sv. Lukáša. Návšteva karlovarského House of Wax vám zaobstará hneď niekoľko zážitkov v jednom. Budete si môcť prezrieť skvostný novogotický interiér kostola s vitrážami a drevorezbou stropnej klenby alebo sledovať dobové filmy o Karlových Varoch z medzivojnového obdobia. Vrcholom celej prehliadky kostola je múzeum voskových figurín**. Pozriete tak do očí slávnym návštevníkom mesta, kráľovským rodinám, umelcom i športovcom.

Vzdialenosť od hotela
62 m (Zobraziť na mape)
Sadová kolonáda

Sadová kolonáda

194 m Viac informacií
Mlýnská kolonáda

Mlýnská kolonáda

204 m Viac informacií
Kolonády v Karlových Varoch

Kolonády v Karlových Varoch

225 m Viac informacií
Park Antonína Dvořáka

Park Antonína Dvořáka

287 m Viac informacií
Vyhliadka Petra Veľkého

Vyhliadka Petra Veľkého

301 m Viac informacií
Chrám sv. apoštolov Petra a Pavla

Chrám sv. apoštolov Petra a Pavla

308 m Viac informacií

Časté otázky

Koľko stojí pobyt v ubytovaní Spa Resort komplex Bristol Royal ****?
Spa Resort komplex Bristol Royal **** ponúka rôzné varianty pobytov so službami - cena je od 109 €.
V akom čase je možné vykonať check in a check out?
Check in: od 12:00, Check out: do 10:00
Je možné ubytovanie Spa Resort komplex Bristol Royal **** navštíviť s domácim maznáčikom?
Áno. za 1 250 Kč/noc - Pri pobyte od 3 nocí zľava 50 %
Je pri tomto ubytovaní k dispozícii parkovanie?
Parkovanie: za 500 Kč/noc
Je v ubytovaní Spa Resort komplex Bristol Royal **** k dispozícii bazén?
Áno, v ubytovaní je k dispozícii vnútorný bazén.
Je tu k dispozícii wellness?
Áno, v ubytovaní je k dispozícii Vírivka, Sauna, Možnosť procedúr, Wellness.
Aké sú zaujímavé miesta v okolí ubytovania Spa Resort komplex Bristol Royal ****?
V okruhu 20 km od ubytovania odporúčame navštíviť tieto zaujímavé miesta a oblasti: Múzeum voskových figurín House of Wax, Sadová kolonáda, Mlýnská kolonáda, Kolonády v Karlových Varoch, Park Antonína Dvořáka
Hore
7,4 / 10 Dobré