Recenzie a hodnotenie: Boutique Hotel Corso **** (Karlove Vary)

5/5
(Celkom 2 hodnotení)Vynikajúce
Karlovy Vary, Česká republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Jiří J. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 24. 7. 2023
Hotel je velice krásný a pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kupónu. Moc nás potěšila vstřícnost personálu a čistota hotelu, pokoj byl krásný a útulný.Snídaně velice chutné a rozmanité. Wellness bylo jedním slovem úžasné a na co nechci a ani nezapomenu je paní masérka ,má opravdu zlaté ručičky.Moc děkujeme za krásný pobyt a za to, jak jste se o nás starali!!!
5/5  
(Jana L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 11. 2022
Boli sme veľmi spokojní a keď som čítala recenzie na hotel jedna pani napísala, že sa cítila ako princezná a plne s ňou súhlasíme.

Overené Travelkingom

“S pobytom v Boutique Hoteli Corso **** sme boli veľmi spokojní. Určite by som vyzdvihla prístup personálu a celkovú kvalitu služieb. Po nedávnej rekonštrukcii sú interiéry hotela doslova luxusné. Gastronómia je tu na vysokej úrovni, aj keď na niečom by sa určite zapracovať dalo. Najviac sa nám páčilo nádherné wellness centrum, bohaté raňajky a krásny výhľad z izby na centrum a rieku. Do hotela by som sa rada ešte niekedy vrátila, počas pobytu som si pripadala ako princezná v rozprávke.” Prečítajte si celú recenziu

Veronika Császárová - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Máji 2022

Práve v predaji pre Boutique Hotel Corso ****

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet