Recenzie a hodnotenie: Bohinj Eco Hotel ****superior (Triglavský národný park )

4,6/5
(Celkom 5 hodnotení)Skvelé
Bohinjska Bistrica, Slovinsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4,6/5

Personál

4,8

Interiér hotela

4,6

Lokalita hotela

4,2

Strava

4,8

Služby hotela

4,4
5/5  
(Veronika M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 11. 1. 2023
Nádherný hotel s aquaparkem vhodný pro rodiny s dětmi. Jezero Bohinj 6km, lyžařské středisko Vogel 10 KM. Snídaně perfektní, ale večeře slabší - bylo nás na hotelu všeho všudy 20 lidi. Aquapark s neomezeným vstupem-perfektní. Restaurace, obchody v dosahu.
5/5  
(Olga K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 4. 7. 2022
Vše bylo v souladu s nabídkou CK. Hotel je příjemný, má krásné okolí s výhledem na hory. V noci klid. Strava bohatá a velmi chutná, práce a jazykové vybavení recepce a ochota perfektní. Jediné mínus je malý aquapark, kde se nedodržují zdejší pravidla, např. malé děti - neplavci a dokonce batolata v plaveckém bazénu, ale to je věc aquaparku.
4/5  
(Jiří B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 13. 6. 2022
Wellness ve 4. patře za peníze, což nebylo v nabídce uvedeno. Pro mě byla vada v tom, že jsme oba dostali ke vstupu do aquaparku jeden čip, vše jsme museli absolvovat společně. Strava výborná personál v pořádku.
5/5  
(Jan N. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 15. 5. 2022
Hotel na urovni, za co jsme si zaplatili, to jsme dostali. Takze jsme spokojeni. Aquapark v hotelu byl velky bonus. Umisteni hotelu na jednicku!
4/5  
(Sylvie K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 28. 2. 2022
Hotel je vynikající pro rodiny s dětmi.

Overené Travelkingom

“V tomto hoteli som bol na dovolenke ešte predtým, než sa stal súčasťou ponuky Travelkingu. Hotel pôsobil veľmi luxusne, má výbornú polohu pri jazere Bohinj, priateľské ceny, vynikajúcu stravu so širokou ponukou a veľký vodný svet, ktorý je rajom predovšetkým pre rodiny s deťmi. Zároveň má dosť veľkú kapacitu, takže nie je problém nájsť voľný termín v akejkoľvek sezóne. To všetko sú dôvody, prečo sme sa rozhodli hotel zaradiť do našej ponuky.”

Peter Kóša - Spolumajiteľ Travelkingu
Osobne overené: August 2018

Práve v predaji pre Bohinj Eco Hotel ****superior

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet