Bohinj Eco Hotel ****superior

Bohinj Eco Hotel ****superior

Triglavska cesta 17, Bohinjska Bistrica
Slovinsko

+386 8 200 4140

booking@bohinj-eco-hotel.si

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Lyžiareň
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
6 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
10 m
Zjazdovka
5,4 km

O ubytovaní

Bohinj Eco Hotel ****superior ponúka výnimočnú polohu v mestečku Bohinjska Bistrica priamo na okraji Triglavského národného parku. Brehy nádherného Bohinjského jazera sú vzdialené len 6 km. Jazero leží v pôvabnom ľadovcovom údolí a je obklopené hustými lesmi a pohorím Julských Álp. Okolo jazera vedie okružná trasa s dĺžkou cca 12 km. Obľúbeným výletným miestom je unikátny vodopád Savica (14 km), ktorý vyviera priamo zo skaly a je vysoký 78 metrov. Úchvatné sú tiež skalné bralá Mostnica (10 km) s mnohými perejami, tôňami a malými vodopádmi. Priamo nad letoviskom sa vypína hora Vogel, ktorej svahy v zime patria milovníkom zimných športov. Najbližší ski areál je vzdialený len 700 m od hotela. V lete môžete na Vogel vyjsť lanovkou. Z vrcholu je fantastický výhľad na jazero a Julské Alpy. Navštíviť môžete tiež nádherné jazero Bled (25 km) s ikonickým ostrovčekom uprostred a Bledským hradom na skalnatom brehu. Nezabudnuteľným zážitkom je prechod rozprávkovou tiesňavou Vintgar (30 km) končiacou pri najväčšom slovinskom vodopáde Šum. Z 1 600 m dlhej nenáročnej trasy cez mosty postavený v skale sa vám naskytnú fantastické panoramatické výhľady.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Superior s francúzskym balkónom. Izby sú zariadené vkusným nábytkom z orechového alebo teakového dreva a antialergénnymi kobercami z recyklovaných materiálov. V inteiéri v pastelových farbách si budete pripadať veľmi príjemne. Pre vaše úplné pohodlie sú izby vybavené klimatizáciou, WiFi pripojením, LCD televízorom, minibarom a telefónom. Vo vlastnej kúpeľni s vyhrievanou podlahou nájdete aj fén. Väčšina izieb je navyše vybavená rozkladacou pohovkou smerujúcou na východ, odkiaľ si užijete prekrásne východy slnka spoza hôr.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je moderná a útulná Reštaurácia 2864. Každé ráno pobytu si tu pochutnáte na bohatých bufetových raňajkách. Cez deň je možné objednať si pokrmy z jedálneho lístka. Večere pre hotelových hostí majú formu bufetu s pestrým výberom medzinárodných i miestnych špecialít.

Kde budete relaxovať?

V hornom poschodí hotela sa nachádza wellness centrum s nádherným výhľadom na Alpy. Súčasťou wellness je panoramatický bazén na zastrešenej terase a relaxačná zóna. Dopriať si tu môžete aj veľa masáží a kozmetických procedúr.

Zároveň budete mať vstup do aquaparku Bohinj s rozlohou 500 m². Nájdete tu vonkajšie i vnútorné bazény a soľnú jaskyňu. Ďalej je tu tiež Saunový svet s fínskymi, bio a infra saunami či parou.

Niečo naviac

Súčasťou hotela je vlastný bowling s piatimi profesionálnymi dráhami.

Overené Travelkingom

“V tomto hoteli som bol na dovolenke ešte predtým, než sa stal súčasťou ponuky Travelkingu. Hotel pôsobil veľmi luxusne, má výbornú polohu pri jazere Bohinj, priateľské ceny, vynikajúcu stravu so širokou ponukou a veľký vodný svet, ktorý je rajom predovšetkým pre rodiny s deťmi. Zároveň má dosť veľkú kapacitu, takže nie je problém nájsť voľný termín v akejkoľvek sezóne. To všetko sú dôvody, prečo sme sa rozhodli hotel zaradiť do našej ponuky.”

Peter Kóša - Spolumajiteľ Travelkingu
Osobne overené: August 2018