Ski areál Vogel

Zalyžujte si v nádhernej alpskej krajine hneď vedľa slovinského jazera Bohinj. Ski areál Vogel vám ponúkne dvadsaťdva kilometrov zjazdoviek, osem kilometrov bežkárskych tratí a špičkové služby. Nechýba ani freestylový snowpark pre tých, ktorí dávajú prednosť snowboardu. Lyžiarske stredisko sa nachádza priamo v centre Triglavského národného parku v nadmorskej výške 1 500 metrov, krajšie prostredie pre zimné radovánky by ste tak hľadali len veľmi ťažko. Po návrate zo zjazdovky môžete podniknúť aj výlety do okolia a nechať sa uchvátiť slovinskými prírodnými klenotmi aj v zimných mesiacoch.

Na široké zjazdovky, červené alebo modré obťažnosti, vás vyvezie jeden z ôsmich vlekov či lanoviek. Cestou si môžete užívať fascinujúce panoramatické výhľady na zasnežené vrcholky Julských Álp. Vďaka miernejšiemu terénu aj lyžiarskej škole je ski areál Vogel ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Nájdete tu aj detský park, v ktorom si užijú veľa zábavy aj tí najmenší. Milovníci adrenalínu si zase môžu vyskúšať zimný paragliding a prezrieť si dych vyrážajúcu zasneženú krajinu z poriadnej výšky.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Triglavský národný park

Tipy na výlet v okolí

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet