Hotel Belvedere Spa & Wellness ****

Hotel Belvedere Spa & Wellness ****

Goethovo náměstí 16/1, Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Možnosť procedúr
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zastávka
10 m

O ubytovaní

Hotel Belvedere Spa & Wellness **** je právom považovaný za jednu z najkrajších budov v Mariánskych Lázňach. Je umiestnený priamo v centre mesta len pár krokov od Hlavnej kolonády (30 m), Spievajúcej fontány (50 m) a Rímskych kúpeľov. Všetky skvelé miesta tak budete mať na dosah.

Určite sa vydajte aj na Kolonádu Karolíninho a Rudolfovho prameňa (250 m) a Kolonádu Ferdinandovho prameňa (2 km). Počas prechádzky sa dostanete aj na Rozhľadňu Hamelika (2,4 km) či k Parku Boheminium (3 km), pri ktorom sa nachádza aj obora Hvozd s danielmi. V zime vás zase nadchne Skiareál Mariánky (700 m).

Pokiaľ zatúžite po výlete mimo Mariánske Lázne, odporúčame zámok Kynžvart (12 km), hrad Kynžvart (12 km), Kladské rašeliniská (10 km), Bečov nad Teplou (21 km) či CHKO Slavkovský les.

Kde budete spať?

Hotel disponuje celkom 15 dvojlôžkovými izbami Standard, ktoré sú vybavené štýlovým kúpeľným nábytkom. Samozrejmosťou je pohodlná posteľ, posedenie, písací stôl so stoličkou, satelitná televízia, telefón, WiFi pripojenie, trezor a minibar. V kúpeľni sa nachádza sprcha či vaňa, nechýbajú ani kozmetické zrkadlá, fén na vlasy a tiež župan s papučami. Z izby je krásny výhľad na kolonádu a Spievajúcu fontánu.

Na čom si pochutnáte?

Reštaurácia hotela je otvorená každé ráno a podávajú sa tu raňajky formou bufetu s bohatým výberom. Čas podávania je od 7:30 do 10:00 hodín.