Prekrásny Jadran láka k letnému odpočinku pri mori. Vydajte sa za ním s rodinou na chorvátsku Istriu do priestranných Apartmánov Unije. Tešiť sa môžete na pohodlné ubytovanie pre až 5 osôb, na hranie spoločenských hier a večerné grilovanie. K kamienkovej pláži s príjemne teplým morom to budete mať iba 200 m.

O ubytovaní

Apartmány Unija nájdete v pokojnom letovisku Duga Uvala na západnom pobreží chorvátskej Istrie. Nádherná príroda, atraktívne výletné ciele v okolí a skvelé možnosti kúpania robia z tohto miesta dokonalú destináciu na vašu dovolenku na Jadrane.

Najbližšia pláž leží iba 200 m od ubytovania a v pešej vzdialenosti je ďalej niekoľko zátok ideálnych na kúpanie. Duga Uvala patrí k menším letoviskám, a tak si tu užijete oddych a pokoj v obklopení krásnej stredomorskej vegetácie. Nechýba tu, samozrejme, množstvo športovísk a reštaurácií. Za starobylými pamiatkami sa vydajte do malebných miest Pula (20 km) a Rovinj (40 km). Obľúbený Aquapark Istralandia (75 km) je vzdialený asi hodinu cesty autom. Na južnom cípe Istrie láka k návšteve poloostrov Kamenjak (30 km) s mnohými zátokami a úchvatnou chránenou prírodou. Tu si na svoje prídu milovníci rôznych vodných športov, ako je potápanie, rybárčenie či surfing.

Kde budete spať?

Apartmán pre až 4 osoby s rozlohou 42 m² sa skladá zo spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s dvomi lôžkami. Súčasťou je aj plne vybavený kuchynský kút, vlastná kúpeľňa a balkón. K vybaveniu patrí klimatizácia, televízia a WiFi pripojenie.

Apartmán pre až 5 osôb s rozlohou 50 m² sa skladá zo spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s tromi lôžkami. Súčasťou je aj plne vybavený kuchynský kút, vlastná kúpeľňa a balkón. K vybaveniu patrí klimatizácia, televízia a WiFi pripojenie.

Oba druhy apartmánov majú krásny výhľad na more.

Na čom si pochutnáte?

Pokrmy si môžete pripraviť vo vybavenej kuchynke priamo v apartmáne. Priamo v budove sa tiež nachádza obchod a lokálna kaviareň.

Niečo naviac

Hostia majú možnosť zadarmo využívať gril a grilovacie príslušenstvo na záhrade.

Apartments Unija

Apartments Unija

Pavičini 604 , Krnica
Chorvátsko

+385992101423

apkarlbooking@gmail.com

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
0,2 km

Tipy na výlet

Pula

PulaTip na výlet

Chorvátske mesto Pula je najväčším mestom polostrova Istria, a zároveň najstarším mestom východného pobrežia Jadranu. Pula je významným dopravným uzlom - z prístavu sa dopravíte ľahko napríklad do Benátok a nachádza sa tu tiež medzinárodné letisko. Návštevníkov zaujme množstvo pamiatok a stavieb, ktorým dominuje Amfiteáter (chorvátsky Arena). Okrem neho si môžete obzrieť chrámy, triumfálny oblúk a dve divadlá. Rušné turistické centrum ponúka rôzne kultúrne podujatia, pohodu a pokoj si potom užijete prechádzkou popri pobreží alebo posedením v útulných kaviarničkách a tavernách.

Viac informácií
Rovinj
Rovinj
Dinopark Funtana
Dinopark Funtana
Pazinská jaskyňa
Pazinská jaskyňa