Veľké Bílovce sú najväčšia vinárska obec V Česku, ktorú nájdete neďaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustáciou vína plný výletov do krásneho okolia. Vychutnajte si malebné okolie viníc.

Penzión Mlyn nájdete v najatraktívnejšej oblasti vinárov na južnej Morave vo Veľkých Bílovciach.


Celková kapacita penziónu je 70 lôžok a k dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby a apartmány. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie. Vo dvore sa nachádza súkromné parkovisko, ktoré je pre Vás zdarma v cene balíčku. 

Reštaurácia je súčasťou penziónu a kuchyňa je otvorená denne od 11 do 21 hodiny. Raňajky sú podávané od 7 do 10 hodiny a v letných mesiacoch je k dispozícií vonkajšie posedenie. 

Na južnej Morave nesmie chýbať degustácia vína, a preto máte v cene 2x lístok k miestnym vinárom na degustáciu siedmich vzoriek vína vo vínnej pivnici. Vinná pivnica sa nachádza 1,5 km od penziónu, čo môže byť zároveň príjemnou prechádzkou, prípadne po dohode Vás z penziónu do pivnice odvezú.

Tipy na výlet v okolí:

Lednicko-valtický areál s pamiatkami UNESCO, jedno z najkrajších a najromantickejších miest v českej republike je vzdialené od penziónu 10km. Vrbice, kde sa nachádzajú unikátne vinné pivnice, ktoré stoja až v siedmich poschodiach nad sebou. V blízkosti je taktiež Janov hrad (romantická umelá zrúcanina vzdialená 9 km).

Relaxovať môžete v novom Aqualande Moravia, kde k zábave poslúži 10 bazénov, 20 tobogánov a mnoho vodných atrakcií (33 km). 

Pri svojich výletoch po južnej Morave nezabudnite zavítať k rieke Dyji, alebo navštíviť najstaršiu českú vinicu Šobes. 

Pension Mlýn

Podivínská 655, Velké Bílovice
Česká republika

+(420) 515 531 837

info@pensionmlyn.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakazaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Kolkáreň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdialenosť od jazera
15 km
Zastávka
100 m
Aquapark
30 km