Kúpele Jáchymov ležia neďaleko Karlových Varov a Krušných hôr, okrem krásnej prírody ponúkajú aj vychýrenú radónovú liečbu. Doprajte si luxusný pobyt v Hoteli Radium Palace ****, ktorý ponúka moderné izby Komfort Plus, polpenziu formou bufetu aj vstup do Kúpeľného centra Agricola s bazénmi, vírivkami a saunami. V cene balíčka je aj bylinkový kúpeľ a masáž.

O ubytovaní

Hotel Radium Palace **** sa nachádza na južnom okraji severočeského kúpeľného mesta Jáchymov. Počas pobytu v impozantnom neoklasicistickom paláci obklopenom nádherným zámockým parkom si budete pripadať ako v rozprávke.

Vychýrené kúpeľné centrum Agricola (250 m), kde sa využívajú blahodarné účinky vody z rádioaktívnych prameňov, je vzdialené len pár minút chôdze. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o zaujímavej i pohnutej histórii Jáchymova, prejdite si Radónový náučný chodník (2,2 km) a tiež náučný chodník Jáchymovské peklo (2,4 km), ktorý je venovaný pracovným táborom a politickým väzňom. Expozíciu o dejinách mesta a ťažbe v Krušných horách je možné vidieť v múzeu Kráľovská mincovňa Jáchymov (2,4 km). V okolí kúpeľov láka na návštevu Freudenstein čiže Šlikův hrádek (3,2 km), vyhliadka U Kříže (5,6 km) alebo Božidarské rašeliniská (9 km).

Počas zimy si môžete pobyt spestriť bežkovaním alebo lyžovaním v niektorom z neďalekých ski areálov. Najbližšie zjazdovky nájdete priamo v Jáchymove - od hotela sú vzdialené necelé 2 km. Medzi milovníkov zimných športov sa veľkej obľube ďalej tešia lyžiarske areály na Božom Dare (7,7 km) a na Klínovci (6 km).

Kde budete spať?

Izba Komfort Plus s vlastnou kúpeľňou predstavuje pohodlné ubytovanie so štandardným vybavením, ako je WiFi pripojenie, satelitná TV, minibar a trezor. Nemá však možnosť prístelky.

Junior Suite sa skladá zo spálne, obývacej časti a vlastnej kúpeľne. K vybaveniu patrí WiFi pripojenie, satelitná TV, minibar a trezor. Je tu možnosť 1 prístelky.

Dvojlôžková izba Superior ponúka komfortné zariadenie a výhľad do údolia. Súčasťou izby je vlastná kúpeľňa, WiFi pripojenie, satelitná TV, telefón, trezor, minibar a fén. Je tu možnosť 1 prístelky.

Na čom si pochutnáte?

O dostatok energie aj blaho vašich chuťových pohárikov sa postará pestrá polpenzia vo forme bufetu. Čo a koľko ochutnáte z bohatej ponuky raňajok a večerí, je teda úplne na vás.

Súčasťou hotelového areálu je tiež Modrá reštaurácia zameraná na fine dining a kaviareň Zimná záhrada.

Kde budete relaxovať?

Zdravotnícke služby a liečebné procedúry poskytuje Kúpeľné centrum Agricola nachádzajúce sa 240 m od hotela. Jeho súčasťou je aquacentrum s plaveckým bazénom (25 m, 28 °C), rehabilitačným bazénikom (32 °C), detským bazénom (32 °C), dvoma vírivkami (35 °C), toboganom a Kneippovým chodníkom. V lete je k dispozícii aj vonkajšia terasa a slnečná lúka.

Saunový svet alebo Saunová baňa, zase ponúka esenciálnu parnú saunu (50 °C, 100 % vlhkosť), infrasaunu so soľným panelom (30-60 °C), bylinkovú saunu (50-70 °C), fínsku saunu (80-100 °C) a nechýba ani ochladzovací bazénik „Pod Kýšovickým vodopádom”, zážitková sprcha a bylinková ochladzovaná. Ďalej je tu vírivka pod hviezdnym nebom, v lete tiež terasa a bosý chodník plný šišiek a ďalších prírodných materiálov, ktoré vám skvele premasírujú chodidlá.

Využiť môžete aj soľnú jaskyňu a bohatú ponuku procedúr, ako sú thajské masáže a radónové kúpele.

Hotel Radium Palace ****

Hotel Radium Palace ****

T. G. Masaryka 413 , Jáchymov
Česká republika

+420 353 831 111

rezervace@laznejachymov.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 95 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Lyžiareň
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zástavka
0,4 km
Zjazdovka
3,2 km

Tipy na výlet

Kúpele Jáchymov

Kúpele JáchymovTip na výlet

V malom mestečku Jáchymov, ktoré leží v podhorí Krušných hôr, sú situované najstaršie radónové kúpele na svete. Založené boli v roku 1906 a stále patria medzi najúčinnejšie kúpele v Európe. Na minerály bohatá voda s vysokým obsahom radónu tu už viac ako sto rokov lieči problémy s pohybovým aparátom a nervovou či cievnou sústavou. Vedľa radónovej vody sa používa aj technika priameho ožarovania. Profesionáli, ktorí tu pracujú, zlepšujú ľuďom kvalitu života aj pomocou sprievodných procedúr a kvalitných rehabilitácií. Súčasťou liečebných kúpeľov Jáchymov sú kúpeľné domy, komfortné hotely a krásne parky na relaxáciu.

Mesto Jáchymov
Mesto Jáchymov
Múzeum Jáchymov
Múzeum Jáchymov
Karlove Vary
Karlove Vary