Vydajte sa na južnú Moravu a zavítajte do obľúbenej dedinky Šatov. Privát Bohemia *** ponúka ubytovanie v niekoľkých budovách, ktoré majú spoločnú záhradu. K dispozícii je aj vínna pivnica. Počas pobytu si tak užijete nielen polpenziu, ale aj džbánok vína a oddych vo vonkajšom bazéne.

O ubytovaní

Privát Bohemia *** ponúka príjemné rodinné ubytovanie v niekoľkých budovách, ktoré majú spoločnú záhradu. Ubytovanie nájdete v obci Šatov na južnej Morave len 9 km od Znojma. Na dosah tak budete mať všetky krásy tohto regiónu. Vydajte sa do vínnych pivníc, do hradov i zámkov alebo napríklad do tajomného podzemia.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z dvoj až päť lôžkových izieb v jednej z budov areálu. Okrem pohodlného lôžka je v izbách WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou alebo vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii si pochutnáte na raňajkách formou bufetu a tiež na večeri. K dispozícii je aj spoločná kuchynka s chladničkou, mrazničkou, varnou kanvicou, varnou doskou, rúrou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a, samozrejme, tu nechýba ani riad. Súčasťou areálu je aj vínna pivnica, v ktorej si užijete degustáciu vín. V lete príde vhod vonkajšia terasa.

Kde budete relaxovať?

Relaxovať môžete vo vonkajšom bazéne s nočným osvetlením.

Niečo naviac

K dispozícii je ihrisko na bocciu a petanque. K dispozícii je tiež biliard a stolný futbal.

Privát Bohemia ***

Privát Bohemia ***

Šatov 174 , Šatov
Česká republika

+420 731 498 361

info@bohemia-privat.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
17,7 km

Tipy na výlet

Znojmo

ZnojmoTip na výlet

Južná Morava je jednou z najkrajších oblastí v Česku, keď k tomu navyše pripočítate priateľskú atmosféru a početné vínne pivnice, o skvelú dovolenku je postarané. Znojmo svojou polohou na kraji Národného parku Podyjí aj množstvom zaujímavých pamiatok spĺňa požiadavky na obľúbenú turistickú lokalitu. Ochutnajte miestne vína, kochajte sa malebným okolím a zapojte sa do bohatého kultúrneho diania.

Čo nevynechať pri návšteve Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radničnú vežu
  • Znojemské podzemie
  • Vydajte sa aj na prehliadkovú trasu po hradobnom opevnení alebo do expozície pivovarníctva.

V Znojme zažijete neopakovateľnú atmosféru aj počas kultúrnych podujatí, ktoré sa tu konajú v priebehu celého roka. Najznámejšie je septembrové Znojemské historické vinobranie, ďalej potom Májové slávnosti, letné Hudobný festival, júnové Pivné slávnosti či augustové Slávnosti uhoriek.

Viac informácií
Znojemské podzemie
Znojemské podzemie
Aquapark Laguna Třebíč
Aquapark Laguna Třebíč
Juhomoravské múzeum v Znojme
Juhomoravské múzeum v Znojme