Nechajte sa okúzliť Mariánskymi Lázňami aj vy. Pobyt si užijete o to viac s ubytovaním v Hoteli Queens **** s krásnymi izbami, chutnou polpenziou a parádnym wellness centrom s vírivkou, saunami a relaxačnou zónou.

O ubytovaní

Nádherný kúpeľný 4* Hotel Queens sa nachádza v Mariánskych Lázňach len neďaleko od pamiatok, ktoré stojí za to vidieť - napríklad 1 200 metrov od krásnej kolonády so Spievajúcou fontánou. Kúpeľnú kolonádu (550 m), Ferdinandov prameň (550 m) či rozhľadňu Hamelika (1 500 m) budete mať taktiež v dochádzkovej vzdialenosti. Vydajte sa spoznať Mariánské Lázně z hotela, ktorý sa o vás postará so všetkým, čo k tomu patrí - do Hotela Queens.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v klimatizovanej izbe Superior, ktorá sa pýši okrem komfortného vybavenia tiež balkónom a úžasným výhľadom. Nájdete tu satelitnú televíziou s plochou obrazovkou, rýchlovarnú kanvicu, písací stôl aj kreslo, šatníkovú skriňu, trezor, minibar a vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Laver's, ktorá sa zameriava predovšetkým na kvalitnú stredomorskú kuchyňu, si vychutnáte bohaté a rozmanité pokrmy od rána až do večera. Okrem výborného jedla sa tu tešte aj na vynikajúcu ponuku vín z celého sveta.

K posedenie môžete využiť okrem reštaurácie a preslnenej terasy aj bar alebo lounge s horiacim krbom a TV so 70" obrazovkou, kde môžete sledovať svoje obľúbené športové relácie.

Kde budete relaxovať?

Hotelové spa vám ponúka relaxačnú vírivku s protiprúdom, klasicku vírivku, relaxačnú zónu, parnú a fínsku saunu. Ak to budete potrebovať, tím terapeutov sa postará o vaše individuálne potreby a pomôže vám uvoľniť sa a cítiť sa ako znovuzrodení vďaka masážam a procedúram.

Hotel Queens ****

Anglická 774/10 , Mariánské Lázně
Česká republika

353 221 113

sales@hotelqueens.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 390 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Zástavka
1,7 km
Zjazdovka
2,1 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Spievajúca fontána
Miniaturpark Boheminium
Prameň Prelát, Rudolf a Ferdinand