Hotel Queens ****

Hotel Queens ****

Anglická 615, Mariánské Lázně
Česká republika

353 221 113

sales@hotelqueens.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 390 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Zastávka
1,7 km
Zjazdovka
2,1 km

O ubytovaní

Nádherný kúpeľný 4* Hotel Queens sa nachádza v Mariánskych Lázňach len neďaleko od pamiatok, ktoré stojí za to vidieť - napríklad 1 200 metrov od krásnej kolonády so Spievajúcou fontánou. Kúpeľnú kolonádu (550 m), Ferdinandov prameň (550 m) či rozhľadňu Hamelika (1 500 m) budete mať taktiež v dochádzkovej vzdialenosti. Vydajte sa spoznať Mariánské Lázně z hotela, ktorý sa o vás postará so všetkým, čo k tomu patrí - do Hotela Queens.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v klimatizovanej izbe Superior, ktorá sa pýši okrem komfortného vybavenia tiež balkónom a úžasným výhľadom. Nájdete tu satelitnú televíziou s plochou obrazovkou, rýchlovarnú kanvicu, písací stôl aj kreslo, šatníkovú skriňu, trezor, minibar a vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Laver's, ktorá sa zameriava predovšetkým na kvalitnú stredomorskú kuchyňu, si vychutnáte bohaté a rozmanité pokrmy od rána až do večera. Okrem výborného jedla sa tu tešte aj na vynikajúcu ponuku vín z celého sveta.

K posedenie môžete využiť okrem reštaurácie a preslnenej terasy aj bar alebo lounge s horiacim krbom a TV so 70" obrazovkou, kde môžete sledovať svoje obľúbené športové relácie.

Kde budete relaxovať?

Hotelové spa vám ponúka relaxačnú vírivku s protiprúdom, klasicku vírivku, relaxačnú zónu, parnú a fínsku saunu. Ak to budete potrebovať, tím terapeutov sa postará o vaše individuálne potreby a pomôže vám uvoľniť sa a cítiť sa ako znovuzrodení vďaka masážam a procedúram.